Raz to za mało

Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller
Once is not enough

January Wayne miała siedem lat, gdy zmarła jej matka. Mike, sławny producent filmowy, wiedział jednak, że jego ukochanej córce nie może zabraknąć już niczego. I spełni się jej marzenie: zostanie aktorką. Ale podczas gdy ona przechodziła długotrwałą rehabilitację w szwajcarskiej klinice po groźnym wypadku, wszystko się zmieniło. Teraz nic już nie jest takie jak dawniej. Filmy ojca zrobiły klapę. Zagrożony widmem bankructwa Mike ożenił się z bogatą Dee Granger. A ta marzy o jednym: wydać January za swego kuzyna Davida. Dla młodej zagubionej January świat dopiero się otwiera. Ale czy w tej powodzi nieszczęść przyniesie coś dobrego...?

Ania | 2015-08-16
Przeczytana: czerwiec 2015

Witam. Książkę przeczytałam w czerwcu w ciągu trzech dni. Była ona pierwszą tej autorki i stylem pisania różni sie od książek Danielle Steel czy Nory Roberts, ale zapewniam Was, że warto przeczytać. Momentami bywa szokująca ale dosyć realnie pokazuje świat takim jaki jest . Nie będe tu pisać streszczenia, ale polecam wciąga na całego. Dziś skonczyłam czytać drugą książkę J. Susann "Bez zobowiązań" i też jestem zachwycona.

MissBrasil | 2011-12-08

Dla wszystkich, którym spodobał się klimat Doliny Lalek i którzy lubują się podobnie jak ja w historiach wyjętych rodem ze srebrnego ekranu, polecam tę książkę którą czyta się bardzo przyjemnie.

miluska507 | 2013-08-14

JAK DLA MNIE TA KSIAZKA JEST ARCYDZIEŁEM. PO PRZECZYTANIU TEJ KSIAZKI POLUBIŁAM CZYTAC KSIAZKI. Z TA BOHATERKA PRZERZYWAŁAM KAZDE JEJ RADOSCI I SMUTKI. JAK DLA MNIE REWELACJA

hanna | 2012-02-26
Na półkach: Przeczytane, Obyczajowe, 2013