Impuls

Tłumaczenie: Zbigniew Kański
Wydawnictwo: Świat Książki
Driving force
kasira_

Bohater Impulsu, były dżokej, a obecnie właściciel przedsiębiorstwa zajmującego się przewozem koni wyścigowych, Freddie Croft, natrafia w swojej firmie na trop tajemniczej intrygi. Zamontowane pod ciężarówkami skrytki najwyraźniej służą do przemytu podczas kursów z kontynentu na Wyspy Brytyjskie, jednakże nasuwające się podejrzenia - narkotyki? kradziony towar? - nie potwierdzają się. Tymczasem mechanik, który odkrył schowki, ginie w podejrzanych okolicznościach. Ktoś usuwa z komputera dane o ostatnich kursach ciężarówek Crofta, a jakiś tajemniczy wandal niszczy mu mieszkanie. Osaczony przez nie rozpoznanego przeciwnika, Croft może liczyć tylko na swoją znajomość środowiska ludzi związanych z wyścigami i własną inteligencję.

Zaintrygowała mnie bardzo ta książka, historia opowiada o dżokeju Freddim Crofcie, zajmuje się on przewozem koni wyścigowych.
Trafia w swojej firmie na trop tajemniczej intrygi ktoś przemyca narkotyki chce rozwiązać tą sprawę.
Pełna intryg,zagadek, akcja znakomita i trzyma w mocnym napięciu.
Mnie wciągła od pierwszej strony, zaskoczyła mnie, książka pochłonęłam szybko.
Jak dla mnie świetna,rewelacyjna przyjemnie się czytało, a tegu typu książki lubię czytać godna polecenia!!!

Frukto | 2015-11-26
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Kryminał
Przeczytana: 03 listopada 2015

Freddie Croft, właściciel firmy przewozowej wyspecjalizowanej w transporcie koni wyścigowych, odkrywa, że ktoś wykorzystuje jego ciężarówki do przemytu... no właśnie, czego? Skrytki schowane pod podwoziem mogą służyć do przewozu właściwie wszystkiego, ukryte przed celnikami, policją a nawet samym właścicielem. W dodatku ktoś nocami zaczyna myszkować na terenie firmy, większość kierowców Freddiego łapie nagle grypę, a podczas awarii komputera przepadają wszystkie dane na temat kursów ciężarówek. Freddie musi spróbować dowiedzieć się kto za tym stoi, uratować firmę i swoje dobre imię.

Joasia | 2015-12-25
ankalol15 | 2015-02-26