Impuls

1995-01-01
1995-01-01
Zbigniew Kański
powieść angielska sensacja Freddie Croft

Okładka książki KSIĄŻKI WYBRANE. Opiekun, Obietnica Bożego Narodzenia, Równy rachunek, Spójrz jeszcze raz Robert Crais, Dick Francis, Lisa Scottoline, Donna VanLiere
KSIĄŻKI WYBRAN... Robert Crais, Dick ...
Okładka książki KSIĄŻKI WYBRANE: W krzyżowym ogniu, W stylu Valentine, Nie spuszczaj go z oczu, Sad Linwood Barclay, Dick Francis, Felix Francis, Jeffrey Stepakoff, Adriana Trigiani
KSIĄŻKI WYBRAN... Linwood Barclay, Di...
Okładka książki KSIĄŻKI WYBRANE: Assegai, Zimowe zjawy, Jedwabne togi, Grace Richard Paul Evans, Dick Francis, Kate Mosse, Wilbur Smith
KSIĄŻKI WYBRAN... Richard Paul Evans,...

Dużo postaci. Trzeba być od początku maksymalnie skupionym przy czytaniu bo można się pogubić w każdej chwili kto jest kim. Potem już nie ma problemu. Ogólnie historia bez wielkich zwrotów akcji itp ale bardzo fajna. Leżała u mnie na półce dość długo, i nie żałuję, że w końcu ją przeczytałem.

Freddie Croft, właściciel firmy przewozowej wyspecjalizowanej w transporcie koni wyścigowych, odkrywa, że ktoś wykorzystuje jego ciężarówki do przemytu... no właśnie, czego? Skrytki schowane pod podwoziem mogą służyć do przewozu właściwie wszystkiego, ukryte przed celnikami, policją a nawet samym właścicielem. W dodatku ktoś nocami zaczyna myszkować na terenie firmy, większość kierowców Freddiego łapie nagle grypę, a podczas awarii komputera przepadają wszystkie dane na temat kursów ciężarówek. Freddie musi spróbować dowiedzieć się kto za tym stoi, uratować firmę i swoje dobre imię.

Zaintrygowała mnie bardzo ta książka, historia opowiada o dżokeju Freddim Crofcie, zajmuje się on przewozem koni wyścigowych.
Trafia w swojej firmie na trop tajemniczej intrygi ktoś przemyca narkotyki chce rozwiązać tą sprawę.
Pełna intryg,zagadek, akcja znakomita i trzyma w mocnym napięciu.
Mnie wciągła od pierwszej strony, zaskoczyła mnie, książka pochłonęłam szybko.
Jak dla mnie świetna,rewelacyjna przyjemnie się czytało, a tegu typu książki lubię czytać godna polecenia!!!

Pełna intryg,zagadek, akcja znakomita i trzyma w mocnym napięciu.
Mnie wciągła od pierwszej strony, zaskoczyła mnie, książka pochłonęłam szybko.
Jak...

• Kryminał