Mariana
Mariana
dona

Gdy Julia Backett jako dziewczynka ujrzała stary, szesnastowieczny dom na farmie, natychmiast poczuła, że musi tam kiedyś zamieszkać. I oto dziecięce marzenie wreszcie się spełnia. Burzliwe dzieje tego miejsca wywierają magiczny wpływ na bohaterkę. Julia zaczyna żyć podwójnym życiem - własnym i Mariany, dziewczyny z przeszłości. Ta zabawa coraz bardziej ją wciąga. Julia uważa, że powinna do końca zagrać rolę w starej sztuce, by odczarować przeszłość, zanim znajdzie miłość i szczęście w teraźniejszości.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/

"Gdy Julia Backett jako dziewczynka ujrzała stary, szesnastowieczny dom na farmie, natychmiast poczuła, że musi tam kiedyś zamieszkać. I oto dziecięce marzenie wreszcie się spełnia. Burzliwe dzieje tego miejsca wywierają magiczny wpływ na bohaterkę. Julia zaczyna żyć podwójnym życiem - własnym i Mariany, dziewczyny z przeszłości."

Kolejny raz dałam się skusić opisem na okładce, niestety tym razem bardzo się zawiodłam. Spodziewałam się historii rozgrywającej się w dwóch płaszczyznach czasowych na miarę "Ogrodu kości" Gerritsen, a przeczytałam bardzo średnie romansidło, jakich wiele.
Bohaterka zupełnie nie przypadła mi do gustu, nawet tło jakim jest "stary szesnastowieczny dom na farmie" nie było w stanie podratować tej książki w moich oczach.

Marianna | 2016-04-25
Przeczytana: czerwiec 2010

Piękna opowieść o poszukiwaniu miłości. Lekka, przyjemna lektura, wciąga od samego początku. Powieść, w której teraźniejszość miesza się z przeszłością. I w której wygrywa miłość. Zakończenie - cudowne. Urok i magia tej książki towarzyszą mi za każdym razem, gdy ją przeczytam, przez kilka kolejnych dni. Bohaterowie zapadają w pamięć na długo. Warto przeczytać. Polecam!

Natalia | 2013-11-24
Przeczytana: 24 listopada 2013

Genialna książka. Nieprawdopodobnie na mnie wpłynęła. Polecam/

Beata | 2014-05-04
Przeczytana: 05 maja 2014

Lekki romansik z elementami fantasy.

Justyna | 2016-03-23
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane