Księżniczka Daisy

Wydawnictwo: Alma-Press
Princess Daisy
83-7020-121-0
Lily

Powieść Judith Krantz „Księżniczka Daisy" to wzruszająca i pełna dramatycznych spięć historia młodej dziewczyny, która urodziła się jako księżniczka. Jej ojcem był rosyjski książę, matką — gwiazda amerykańskiego kina. Ale życie Daisy tylko krótko było szczęśliwe i bogate. Wcześnie straciła obydwoje rodziców i cały majątek pozostawiony przez ojca. Przerywa studia, by podjąć pracę producentki reklam i modelki. W ten sposób zarabia na utrzymanie siostry bliźniaczki, Danielle, przebywającej od dziecka w szkole specjalnej. Tuż przed startem dużej kampanii reklamowej z udziałem Daisy jej przyrodni brat Ram ujawnia prasie historię rodziny i miejsce pobytu Danielle.

betina360 | 2015-12-07
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 07 grudnia 2015

Daisy jest corka rosyjskiego ksiecia i amerykanskiej aktorki. Po smierci rodzicow przerywa szkole by pracowac na siebie i niepelnosprawna siostre blizniaczke Danielle. Nie jest jej latwo lecz jest silna kobieta ktora daje sobie rade i odnajduje sie w pracy w reklamie i modelingu. Denerwowala mnie czcionka taka mala nie lubie tego w ksiazkach bo to duzy minus gdy duzo sie czyta.

aleczka | 2014-05-12

Dobrze napisana powieść obyczajowa, ale jak dla mnie ma zbyt wiele tych wątków! Dokładne życiorysy prawie wszystkich występujących tam osób bardzo "rozmywają" główną historię. Mimo tego- polecam :)

Lidka Aribaldi | 2016-02-28

Muszę przyznać, że dobrze się czytało ale rzeczywiście czcionka okropna. Opisy wystroju wnętrz i ten świat reklamy trochę momentami nudny ale książka całkiem niezła.

eve | 2014-01-08

Ciekawa historia dziewczyny, która potrafi radzić sobie w życiu i nie zapomnieć o swoich zobowiązaniach względem rodziny. Ciekawa i wzruszająca opowieść. Polecem.

nulla | 2017-01-23
olinka220 | 2016-11-29