Tylko Manhattan

I'll take Manhattan
83-88087-50-9
skandale, rodzina, prasa, intrygi
ade

Głośna powieść obyczajowa znanej amerykańskiej autorki. Historia amerykańskiej rodziny wydawców prasowych, ukazująca zawikłane intrygi i skandale rodzinne, jak i wiele realiów amerykańskiego życia i pracy przy redagowaniu magazynów mody i innych poczytnych czasopism. Książka stała się podstawą scenariusza serialu wyświetlanego również w polskiej telewizji.

Aramina | 2015-09-07
Przeczytana: 07 września 2015

Lekka, dość niekonwencjonalna powieść obyczajowa. Wciąga, choć zawiera niewiele akcji (jak to obyczaj). Przyjemność czytania spowodowała, że przywiązałam się do rodziny Ambervillów, kibicując Justinowi, utożsamiając się z Maxi, gardząc Cutterem, a wreszcie - współczując Lily. Polecam książkę nie tylko fanom gatunku, gdyż skoro ja nim nie jestem, a potrafiła mnie ująć, coś wyjątkowego musi w niej być.

India | 2010-10-09

Książka, skąd moi rodzice czerpali inspirację na moje imię. Ładna opowieść, bardzo mi się podobała.

Agata | 2012-05-18
Przeczytana: październik 1997

Sięgnęłam przez sentyment do oglądanego w dzieciństwie serialu telewizyjnego. Właśnie przez ten sentyment ocena dobra :)

Evka | 2014-01-21

"Tylko Manhattan" - książka która wzbudza szczyptę emocji. Szczególnie postać Maxi, którą ma się ochotę popchnąć na ulice Manhattanu w godzinach szczytu (?)

Przykro mi, ale nie sięgnę już po pozycję Judith Krantz.

Anna | 2015-09-19
Przeczytana: 19 września 2015

jak wszystkie książki Judith Krantz, szmira na poziomie, przeczytałam prawie wszystkie

vivka3 | 2016-08-28
niebianskakuchnia | 2016-08-08