Żądza władzy

Saints rest
83-7169-940-9
zabójstwo, śledztwo, zagadka
Marek

Zbliżają się wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych. Charles Boner, urzędujący szef administracji, stara się o ponowną nominację na kandydata demokratów. Tymczasem w jego partii pojawia się groźny konkurent. Pozując na reprezentanta prostych obywateli, prowadzi wyjątkowo agresywną kampanię, zarzucając Białemu Domowi nieudolność i korupcję. Gdy dwaj współpracownicy prezydenta zostają zamordowani, media podsycają atmosferę politycznego skandalu, rozpoczynając kampanię brutalnych oszczerstw skierowanych przeciwko Bonnerowi. Jego przyjaciel, nowojorski prawnik Ben Driskill, odkrywa, że ktoś celowo wywołuje falę nienawiści, a stawką w grze nie są wcale polityczne szanse prezydenta.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: własne