Ostatnie łowy

Wydawnictwo: Da Capo
Ride the thunder
83-85373-61-6
Marek

Jordanna, piękna córka milionera, nieco znudzona życiem, a zwłaszcza doświadczeniami damsko-męskimi, na przyjęciu wydawanym przez jej ojca poznaje Briga McCorda, przy którym zaczyna rozumieć, co znaczy być w siódmym niebie. W pełni zdając sobie sprawę, że już nigdy go nie spotka, nie przestaje o nim myśleć. Nietrudno sobie wyobrazić jej zdziwienie, kiedy wśród uczestników polowania, które urządził jej ojciec, spostrzega Briga. Zakochana nim po uszy, nie może zrozumieć pewnej rezerwy, jaką jej okazuje - tym bardziej, że wspólnie spędzone noce są coraz bardziej upojne. Chłód i podejrzliwość ukochanego wzmagają się, gdy po tajemniczej śmierci jednego z uczestników polowania, Maksa, Brig czuje, że jest wplątywany w jakąś intrygę, a Jordanna staje wobec konfliktu: ojciec, którego uwielbia, albo mężczyzna jej życia.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: własne