Wakacje córki prezydenta

Capital holiday
83-241-1340-1
Bailey
agasta

Zmęczona popularnością córka prezydenta Stanów Zjednoczonych ucieka z Białego Domu. Ale wymarzone wakacje komplikują się już pierwszego dnia, kiedy - dosłownie - wpada na przystojnego dziennikarza.

Jula | 2015-11-07
Przeczytana: 07 listopada 2015

Typowy romans, nie najwyższych lotów i bardzo naiwny, o 26-letniej Jocelyn Wakefield, córce prezydenta Stanów Zjednoczonych pełniącej u boku ojca obowiązki pierwszej damy. Zmęczona obowiązkami i popularnością postanawia zrobić sobie krótki wypoczynek, występując w peruce i charakteryzacji. Ten niecały dzień urlopu obfituje w ciekawe znajomości, wiele ekscytujących zdarzeń i narodziny uczucia od pierwszego spojrzenia.
Jest to krótka, przewidywalna lektura, którą można sobie darować.

Amoretta | 2014-03-25
Przeczytana: 01 stycznia 2014

Przez książkę przebrnęłam chyba tylko dlatego, że byłam ciekawa jak autorka wybrnie w zakończeniu. Niestety zakończenie było tak samo mało romantyczne jak cała reszta, a z braku pomysłu wprowadzenie św. Mikołaja było idiotyzmem. Książka nie podobała mi się, nudziła mnie i ominęłam kilka kartek aby przyspieszyć czytanie. W tym przypadku nie mam o to do siebie pretensji. Nie polecam.

Mollinka_90 | 2016-07-10
Della_2 | 2015-06-24