W poszukiwaniu ptaka czasu: Łowca

Tłumaczenie: Wojciech Birek
Cykl: W poszukiwaniu ptaka czasu (tom 3)
Wydawnictwo: Egmont Polska
La Quête de l'oiseau du temps: Le Rige
pelissa, fantasy, komiks
komiksy
asman

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl

MadameShepard | 2014-12-15
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Komiksy

Trzecia część opowieści o Pelissie, akurat tutaj Bragon jest na pierwszym planie, trochę słabsza od dwóch pierwszych, ale nadal poziom tego komiksu jest mistrzowski.

Przemek Skoczyński | 2016-09-06
Na półkach: Przeczytane, Komiks
Przeczytana: 06 września 2016

Przedostatnia częśc cyklu (licząc nie według powstawania, lecz chronologii zdarzeń). Było kilka ciekawszych zeszytów, poza tym (nie sądziłem, że to kiedyś napiszę) kreska Loisela jakaś taka toporna.

giera | 2016-01-07

Wielka saga fantasy „W poszukiwaniu Ptaka Czasu”, składająca się z ośmiu tomów, nieubłaganie zbliża się do finału. Przede mną leży już przedostatnia część, która nosi tytuł „Łowca”. Rzecz ukazał się całkiem niedawno, bo pod koniec listopada. Warto wspomnieć, że w Polsce jest to już trzecie wydanie tej historii napisanej przez Serge'a Le Tendre'a, a narysowanej przez Régisa Loisela.

Jak może niektórzy pamiętają, na rozkaz księżniczki Mary niewielka drużyna, dowodzona przez podstarzałego rycerza Bragona, wyruszyła na poszukiwanie Ptaka Czasu. Wykonanie tej misji ma charakter priorytetowy. Tylko dzięki pomocy magicznego ptaka władczyni Marchii Pienistych Zasłon będzie miała dość czasu, aby powstrzymać „koniec świata”, czyli utrzymać w niewoli boga Ramora. Towarzyszymy bohaterom w pełnej przygód eskapadzie przez wiele krainy Akbaru. W bieżącej części wkraczają na tereny zajmowane przez tajemniczego Łowcę.

Okolica należąca do antagonisty to głównie niedostępna dżungla oraz starożytne...

irman | 2016-10-15
Piter | 2016-09-13