Miasto korupcji

Tłumaczenie: Michał Ronikier
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Kryminału Światowego". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amax
Corruption City
Kamilos

"Red Pringle dostrzegł Johna, zanim zauważył go Theban. Napiął lekko mięśnie i wysunął z kieszenie swoją czterdziestkę piątkę. Theban widział jego gest i zorientował się, że nadeszła wreszcie chwila, na którą czekali. - To on - powiedział Theban. - Widzę go - odparł Red. - Co najmniej trzy strzały, Red. Będziesz miał na to dość czasu. - Może więcej - obiecał Red. Otworzył drzwi i wysiadł. ...

- To on - powiedział Theban.
- Widzę go - odparł Red.
- Co najmniej trzy strzały, Red. Będziesz miał na to dość czasu.
- Może więcej - obiecał Red. Otworzył drzwi i wysiadł.
Theban też otworzył drzwi i wysiadł na drugą stronę.
Przechodnie leniwym strumieniem zbliżali się z obu stron do restauracji "Pod Złotym Kogutem".
John Conroy podchodził do drzwi.
Pringle czekał przy samochodzie. Jego pistolet ukryty był pod marynarką.
Drzwi restauracji otworzyły się powoli i John wyszedł na ulicę.

źródło opisu: Wydawnictwo Amax, 1992

źródło okładki: zdjęcie autorskie