83-227-2244-3
humanistyka, tajemnica, suspens
Edyta

Jest to książka o bardzo popularnym i mało zbadanym zjawisku we współczesnej humanistyce, czyli o creative writing, sztuce pisania. Autor omawia zwięźle historię creative writing oraz bardziej szczegółowo dwa najważniejsze problemy związane z tą dziedziną: tajemnicę i suspens. Zagadnienia przedstawione w książce mogą zwrócić uwagę nie tylko naukowców, ale także - co rzadkie w przypadku tego typu prac - osób na co dzień zmagających się z językiem pisanym i mówionym, przede wszystkim dziennikarzy, filmowców, specjalistów w zakresie public relations oraz studentów zainteresowanych warsztatem pisarza.

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: wydawca