Podróż poza wszelkie wątpliwości

Tłumaczenie: Dorota Konieczka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Badanie Życia po Śmierci". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Limbus
Voyage beyond doubt
83-7191-091-6
Julia

Większość nas spodziewa się, że wizyta w świecie zmarłych jest podróżą w jedną stronę odbywaną tylko raz. Ta pewność nie jest udziałem Bruce'a Moena. Dowiedz się czego doświadczył Bruce w czasie swoich podróży - i powrotów - do świata niefizycznego. Czasami, kiedy ludzie umierają, gubią się, ponieważ po prostu nie mają pojęcia, że umarli, twierdzi autor. Moen podjął się zdumiewającego...

Moen podjął się zdumiewającego zadania: przekazuje zmarłym informację i pomaga iść dalej, wykorzystując podczas tzw. odzyskań to, czego nauczył się dzięki programowi Linia Życia, prowadzonemu przez Instytut Monroe.

Moen opowiada o początkach tych podróży i swoim sceptycyzmie w pierwszej książce z tej serii: Podróże w nieznane.
Teraz z kolei zabiera nas na naukę samodzielnego latania. Pomoc udzielana zagubionym duszom przekonała Moena, że świat Życia po Śmierci istnieje naprawdę i że możemy nawiązać z nim kontakt, zaznaczyć go na mapach i podróżować przez niego.

Ośmiel się towarzyszyć nieustraszonemu badaczowi światów niefizycznych i podąż z nim - poza granice strachu - poza wszelkie wątpliwości.

źródło opisu: www.nieznany.pl

Aleksandrus | 2015-04-13
Przeczytana: 2015 rok

Bruce Moen, kontynuator, uczeń Roberta Monroe. Jego książki bardziej szczegółowo opisują to co Bob tylko zaznaczył. Moen rozbiera na czynniki pierwsze pewne obszary Strefy Przejściowej, opisuje miejsca przez które Bob przelatywał nie czując się w nich zbyt dobrze. Znajdziemy tutaj opisy takich stref jak piekła, puste nieba, wszelakie centra zajmujące się zmarłymi, którzy często nie potrafią odnaleźć się po fizycznej śmierci w niefizycznej rzeczywistości. Właściwie trzeba przeczytać wszystkie jego książki aby niczego nie przeoczyć w jego badaniach na Życiem po Życiu. Polecam R.N.

CrAxMaN | 2016-10-23
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Bruce Moen to jeden z 'uczniów' nieżyjącego już w świecie 3D (Ziemia w naszym wymiarze) Boba Monroe jest niezbędna do przeczytania przez każdego adepta w rozwoju duchowym. Bruce Moen opisuje swoje przygody poza ciałem, które zapoczątkował we Wirginii (USA) W "TMI" (The Monroe Instytute). Instytut Monroe'a stworzył Bob Monroe (autor trylogii: "Podróże poza ciałem", "Dalekie podróże" oraz "Najdalsza podróż"), który jako właściciel stacji radiowej rozpowszechnił technologię dźwiękową ułatwiającą tzw. 'wychodzenie z ciała' (OOBE/OBE) i penetrowanie tzw. 'świata astralnego'. Technologia B. Monroe'a nazywa się Hemi-Sync.

Krzysio | 2011-02-06

Bruce Moen w tej książce opisuje wiele odzyskań jakie udało mu się przeprowadzić (pomoc zagubionym duszom). Czytając te historie można poczuć, że się coś zrozumiało na temat praw rządzących "strąceniem" kogoś do "piekła". Złe uczynki tworzą zło, które do nas powraca. Tworzymy je sami dla siebie...

Alicja Panuś | 2016-10-17
Przeczytana: 12 listopada 2016