Szaman miejski

Tłumaczenie: Julian Brudzewski
Wydawnictwo: Kos
Urban Shaman
Poczytajka

Teraz, nawet jeśli nie możesz wybrać się na pustkowie, ani podjąć długotrwałej nauki u mistrza, możesz nauczyć się praktykować sztukę szamanizmu. Przystosowany do dzisiejszego świata w niepowtarzalny sposób, hawajski szamanizm podąża ścieżką łowcy przygód, wprowadzając zmiany poprzez miłość i współpracę - w odróżnieniu od powszechnie znanej ścieżki wojownika, która kładzie nacisk na samotne poszukiwania i zwyciężanie dzięki sile.

Ten pierwszy praktyczny podręcznik stosowania starożytnej sztuki uzdrawiania w naszym współczesnym życiu pozwoli ci dowiedzieć się, jak:

interpretować i zmieniać swoje sny,
uzdrawiać siebie, swoje związki i otoczenie,
przepowiadać przyszłość z szamańskich kamieni,
projektować i przeprowadzać potężne rytuały,
zmieniać postaci,
prowadzić wizjonerskie wyprawy poszukiwawcze do innych rzeczywistości.

źródło opisu: Wydawnictwo KOS, 2010

źródło okładki: www.kos.com.pl

Marija | 2013-02-06

Moja ulubiona książka, do której co jakiś czas, z tą samą ciekawością wracam. Polecam każdemu kto szuka własnej drogi.:)

Paweł Chomik | 2015-12-26

Hawajski szamanizm w pigułce. Moim zdaniem autor zbyt ogólnie i pobieżnie przedstawił temat. Problemem było tu z pewnością przełożenia języka hawajskiego na język zachodu, w możliwie najlepszy do zrozumienia sposób. Niemniej jednak, jest to pozycja godna uwagi. Zachęca do dalszego zgłębiania kultury hawajskiej.

Korneliusz | 2016-06-27
Na półkach: Ezoteryka, Posiadam, Przeczytane

Z książką tą rozpoczynałem swoją przygodę z ezoteryką. Z perspektywy czasu muszę przyznać, iż w tamtym okresie cechowała mnie pewna naiwność, która sprawiała, iż odbierałem tę książkę w specyficzny sposób. W pamięci utkwiły mi przedstawione w niej ćwiczenia praktyczne. Cześć z nich wykorzystałem lub nawet wykorzystuję do dzisiaj. Przy tego typu pozycjach zawsze należy brać poprawkę na to, iż zawarte w niej przesłania i koncepcję mogą nie być zrozumiałe dla Europejczyka. Szamanem jednak nie mam zamiaru być, dlatego do tego typu tematyki nie powróciłem i raczej nie powrócę.

-kropka | 2014-08-07
Na półkach: 2014, Przeczytane
Przeczytana: 06 sierpnia 2014

Z punktu widzenia laika, dobra publikacja. Bez emfazy tłumaczy, jak wykorzystać pewne możliwości umysłu i przedmiotów codziennego użytku, by uczynić życie pełniejszym i mniej stresującym. Polecam!

dunia | 2014-01-28
Przeczytana: 01 stycznia 2013

Sympatyczny poradnik pozytywnego myslenia. Mozna zaczac czytac gdziekoliek i skonczyc gdziekolwiek. Bardzo dobra rzecz na wszelkie dolki zyciowe.

Jednostka-Urojona | 2013-08-02

Rewelacja. Szaman w praktyce.

dzeyla | 2016-11-06
bastkowy | 2016-04-19