Biała Księga

Wydawnictwo: Stapis
The White Book
religia
galarina

„Ramtha od wielu lat przynosi nam wspaniałe posłanie. Jego nauki niosą ze sobą superświadomość. Co stanie się z wami, kiedy uświadomicie sobie, że jesteście indywidualnym Bogiem? Ramtha jest wspaniałym nauczycielem, ale nie szuka wyznawców. Nie będzie się też starał was oczarować, żebyście go czcili. Ramtha nie przyszedł tutaj po to, żeby was nawracać, ale by uczyć tych nazwanych przez niego zapomnianymi Bogami, którymi my wszyscy jesteśmy, o naszym prawdziwym rodowodzie.” (JZ Knight)

„Jestem tutaj, aby nauczyć was, jak zaprzestać żyć w ciągłym wyrzeczeniu się siebie samych, żebyście zrozumieli jak być bliżej Boga, jak odnaleźć drogę do niego w was.” (Ramtha)

źródło opisu: www.stapis.com.pl

źródło okładki: www.stapis.com.pl

Dla mnie Ramtha to ARCYDZIELO !! Zaweira w sobie wszystko co do tej pory czytalam w innych tego rodzaju ksiazkach. Odpowiada na wiele pytan, dodaje wiary w siebie, sily oraz poczucia ze jestesmy najwazniejsi na tym swiecie i poza nim w nieskonczonosci naszego Jestestwa.
Jestestwo- pozwol sobie byc, kimkolwiek jestes i w pelni sie za to kochaj. Gdy zyjesz w prawdzie jestestwa, nigdy nie bedziesz osadzac siebie, innych ani tez zadnej mysli ktora przyjdzie ci do glowy ...
Czytajac ksiazke dowiesz sie przede wszystkim jaki jest sens zycia, dlaczego cierpimy, i jak polepszyc swoje zycie, oraz wiele wiecej.
Z calego serca polecam nauki Ramthy, a po przeczytaniu ty sam drogi czytelniku zdecydujesz co z tego wybrac dla siebie.
Po tej ksiazce zycie moze ci sie odmienic .....

-Maat-Ka-Ra- | 2014-05-05
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 05 maja 2014

Trudno pisać o tej książce, bo to przekaźnik, w znaczeniu, jakie podaje słownik na jej końcu. osoby, które po nią sięgną bez odpowiedniego stanu psychicznego, uznają ją za bełkot, albo sekciarskie zawodzenie. Te, które są "otwarte", cóż, wszystko zrozumieją i przestaną się bać: tym radzę przeczytać kilka ostatnich rozdziałów.

Magdalena | 2017-08-01

Piękna treść książki,dla wszystkich nękanych uczuciem nihilizmu egzystencjalnego.

Natalia | 2014-01-19

Książka, która może zmienić wszystko!

ouija | 2017-04-03
Przeczytana: październik 2016