Podróż do ojca ciekawości

Wydawnictwo: Manawa
Voyage to Curiosity's Father
etyka, filozofia,
hunter

Książka zawiera unikatowy zapis sesji partnerskich - wypraw poza granice znanej nam rzeczywistości, odbytych jednocześnie przez autora i jego przyjaciół. Ta niezwykła podróż, zupełnie inna od wszystkich, jakie kiedykolwiek były naszym udziałem, przybliży nas do tajemnicy Wielkiego Planu i sensu zmian na Ziemi, których jesteśmy świadkami. "-Czy jesteś Bogiem?- zapytałem Inteligencję...

"-Czy jesteś Bogiem?- zapytałem Inteligencję Panującą.
-Nie, nie jestem nim- odparła. -A czy Ty nim jesteś?"

Długo oczekiwana książka z serii opisującej eksploracje obszarów niefizycznych. Ich słynny badacz, Bruce Moen, zagłębia Wielką Niewiadomą. Odpowiada na pytania:
* Czym jest świadomość?
* Po co zjawiliśmy się na Ziemi?
* Jaki jest ostateczny cel naszej nauki i doświadczeń?
Pokazuje nam m.in. Puste Niebo i tkanie Gobelinu Czasu.

Aleksandrus | 2014-12-03
Przeczytana: 2013 rok

Bruce Moen jest świadomym kontynuatorem badań życia po śmierci. Badań, które rozpoczął Robert Monroe. Monroe narysował mapę międzystanu, określił jak jest zbudowana Ziemska Szkoła Intensywnego Uczenia się. Moen opisał szczegóły jej funkcjonowania, miejsca z Terytorów Systemów Przekonań oraz Inteligencję Planującą, która sprawuje nad wszystkim pieczę. Jeśli czytałeś Monroe'a, praktykujesz OBE bądź chcesz zacząć odkrywać prawdę swojego powołania w Systemie Życia Ziemskiego to w końcu trafisz i przeczytasz również tę książkę. Polecam

CrAxMaN | 2016-10-23
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Bruce Moen to jeden z 'uczniów' nieżyjącego już w świecie 3D (Ziemia w naszym wymiarze) Boba Monroe jest niezbędna do przeczytania przez każdego adepta w rozwoju duchowym. Bruce Moen opisuje swoje przygody poza ciałem, które zapoczątkował we Wirginii (USA) W "TMI" (The Monroe Instytute). Instytut Monroe'a stworzył Bob Monroe (autor trylogii: "Podróże poza ciałem", "Dalekie podróże" oraz "Najdalsza podróż"), który jako właściciel stacji radiowej rozpowszechnił technologię dźwiękową ułatwiającą tzw. 'wychodzenie z ciała' (OOBE/OBE) i penetrowanie tzw. 'świata astralnego'. Technologia B. Monroe'a nazywa się Hemi-Sync.

Gonzales | 2015-07-20
Przeczytana: 26 października 2012