Świadome podróże w niefizyczne światy

Tłumaczenie: Joanna Mądrzak
Wydawnictwo: ARP
7 (18 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Afterlife Knowledge Guidebook. A Manual for The Art of Retrival & Afterlife Exploration
83-86912-39-1
Karol Cetlin

Gdzie przebywałeś zanim się urodziłeś? Co jest celem Twojego Życia? Gdzie się udasz po swojej śmierci? Od zarania dziejów nasza cywilizacja poszukuje odpowiedzi na te pytania. Wiedza o Światach Niefizycznych, to klucz do zrozumienia. Wielkie religie od zawsze utrzymywały, iż znają prawdę o tajemnicy naszego życia pozagrobowego. Jeśli tak jest faktycznie, co jest przyczyną konfliktu pomiędzy...

Gdzie przebywałeś zanim się urodziłeś?
Co jest celem Twojego Życia?
Gdzie się udasz po swojej śmierci?

Od zarania dziejów nasza cywilizacja poszukuje odpowiedzi na te pytania.
Wiedza o Światach Niefizycznych, to klucz do zrozumienia.
Wielkie religie od zawsze utrzymywały, iż znają prawdę o tajemnicy naszego życia pozagrobowego. Jeśli tak jest faktycznie, co jest przyczyną konfliktu pomiędzy "prawdami" tych wszystkich religii?
Współczesna nauka również nie jest w stanie rozwikłać tej zagadki, szczególnie odkąd utrzymuje, że nie można udowodnić istnienia zaświatów. Dziś, po wielu poszukiwaniach, zagadka ta wciąż pozostaje nie odkryta.

Podręcznik Wiedzy o Obszarach Niefizycznych nie stanowi próby wyjaśnienia tajemnicy zaświatów. Zawiera on raczej prosty system pojęć, techniki i ćwiczeń, których Bruce Moen naucza od 1998 roku podczas swoich warsztatów prowadzonych między innymi w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytani, Australii, Azji i w Europie. Tysiące osób znakomicie opanowało ten materiał, aby móc samodzielnie rozwiązać zagadkę naszego istnienia.

Nie musisz już przyjmować niczyjej prawdy na temat niefizycznych światów. Możesz teraz nauczyć się badać te obszary na własną rękę, poprzez własne, bezpośrednie doświadczenie.

Wyobraź sobie jak bardzo zmieniłoby się Twoje życie, jeśli wiedziałbyś ponad wszelkie wątpliwości, że Obszary Niefizyczne naprawdę istnieją i że jesteś wieczną istotą, która nigdy nie umrze.

Aleksandrus | 2015-10-10
Przeczytana: 2015 rok

Jest to typowy podręcznik ćwiczeń, który jednak bez obecności na warsztatach i bez możliwości skorzystania z nagrań do niego stworzonych, będzie trudnym elementarzem dla adepta Niefizycznych Podróży. Zawiera on takie możliwości jak kontakt ze zmarłymi, odzyskiwanie, pobór energii i wiele innych, cennych dla rozwoju duchowego metod. Do wykonania tych wszystkich ćwiczeń potrzeba przede wszystkim wiedzy jak osiągnąć stan do mentalnej podróży, a tego najlepiej nauczyć się od autora, samego Bruce'a.

CrAxMaN | 2016-10-23
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Bruce Moen to jeden z 'uczniów' nieżyjącego już w świecie 3D (Ziemia w naszym wymiarze) Boba Monroe. Jest niezbędna do przeczytania przez każdego adepta w rozwoju duchowym. Bruce Moen opisuje swoje przygody poza ciałem, które zapoczątkował we Wirginii (USA) W "TMI" (The Monroe Instytute). Instytut Monroe'a stworzył Bob Monroe (autor trylogii: "Podróże poza ciałem", "Dalekie podróże" oraz "Najdalsza podróż"), który jako właściciel stacji radiowej rozpowszechnił technologię dźwiękową ułatwiającą tzw. 'wychodzenie z ciała' (OOBE/OBE) i penetrowanie tzw. 'świata astralnego'. Technologia B. Monroe'a nazywa się Hemi-Sync.

Gonzales | 2015-07-20
Ania | 2015-03-11