Honor klanu

Okładka książki Honor klanu Marsha Canham
Okładka książki Honor klanu
Marsha Canham Wydawnictwo: Amber Cykl: Highland (tom 3) Seria: Wszystko dla Pań literatura obyczajowa, romans
Highland (tom 3)
Wszystko dla Pań
Midnight honor
Amber
2002-01-01
2002-01-01
Marta Wolińska
Szkocja wojna

Zaczne moze od pochwal bo lista badzie krotka i sklada sie tylko z jednej pozycji. przeczytalam, tak i nie tylko przeczytalam ale nawet nie gryzlam scian oraz nie chcialam koniecznie rozbic mojego kindelka... co nie znaczy niestety ze ksiazka mnie zainteresowala ale po koleji... na tym niestety konczy sie lista plusow i zaczyna romans historyczny w ktorym mamy trojkat ! Ta - dam tak moje panie to co uwielbiam... niestety trojkat w ktorym kobieta kocha zarowno meza jak i przyjaciela taka miloscia ze w sumie z checia poszlaby do lozka z obydwoma... nie naraz oczywiscie ! tak wiec gdy jest w towarzystwie jednego nie jest w stanie skupic sie na niczym innym jak na podziwianiu walorow fizycznych drugiego ktory jest tak heroicznie prawy ze nie bierze co ma pod reka a panienka naprawde praktycznie wyskakuje z bielizny... jesli do tego pasjonujacego trojkata/odcinka dodamy jeszcze do bolu naiwny watek sensacyjno - wojenny to juz powoli zaczyna nam byc serdecznie dosc tego przewidywalnego i nudnawego romansu... jeszcze przetrawilabym glupote sensacyjnego watku gdyby w romansie cos sie dzialo ale tam nie bylo niczego co mogloby przyprawic o szybsze bicie serca juz nie mowiac o emocjach, jesli mowie ze nie lubie romansow historycznych to naprawde nie wiem co moge powiedziec o romansie historycznym ze szpiegiem w krainie deszczowcow w tle... zafundowano mi nudna, naiwna i plaska fabule, rozpieszczona i kochliwa panienke i dwoch wspanialych honorowych mezczyzn...

Świetny romans historyczno-przygodowy, którego akcja rozgrywa się w XVIII wieku w czasach powstania jakobickiego 1745 r.

• Romans historyczny
  • Marsha Canham
  • Romans historyczny
  • Seria Highland
  • Posiadam 📚 💖
  • Romans
  • Szkoci

Dodaj cytat z książki Honor klanu