Okładka książki Biała szamanka

Biała szamanka

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Scarlet". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
romans
typ
papier
kleo777
6.25 (12 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Karolina Północna, rok 1681. Jej matkę utopiono za czary w młyńskim stawie, a ją samą nazwano wiedźmą, naznaczono hańbiącym piętnem na czole i wrzucono do lochu. Jedyną szansą, by nie zgnić w więzieniu wśród smrodu i szczurów, była dla Bridget wyprawa na nieznany, dziki ląd za oceanem, gdzie miała zostać żoną jednego z plantatorów. Żonę widział w niej również mężny Kinnahauk, wódz indiańskiego p...

Karolina Północna, rok 1681.

Żonę widział w niej również mężny Kinnahauk, wódz indiańskiego plemienia Hatorasków. Biała kobieta, którą odnalazł nieprzytomną na brzegu morza, nosiła ten sam znak, który widniał na jego torsie, a to oznaczało, że przeznaczył mu ją sam Wielki Duch. Kinnahauk nie był szczęśliwy - jak ma pokochać żonę, która przynależy do rasy, której on nienawidzi?

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: allegro.pl