Biała szamanka

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Scarlet". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
6,2 (15 ocen i 1 opinia)
tłumaczenie
Michał Wroczyński
White Witch
romans
kleo777

Karolina Północna, rok 1681. Jej matkę utopiono za czary w młyńskim stawie, a ją samą nazwano wiedźmą, naznaczono hańbiącym piętnem na czole i wrzucono do lochu. Jedyną szansą, by nie zgnić w więzieniu wśród smrodu i szczurów, była dla Bridget wyprawa na nieznany, dziki ląd za oceanem, gdzie miała zostać żoną jednego z plantatorów. Żonę widział w niej również mężny Kinnahauk, wódz...

Karolina Północna, rok 1681.

Żonę widział w niej również mężny Kinnahauk, wódz indiańskiego plemienia Hatorasków. Biała kobieta, którą odnalazł nieprzytomną na brzegu morza, nosiła ten sam znak, który widniał na jego torsie, a to oznaczało, że przeznaczył mu ją sam Wielki Duch. Kinnahauk nie był szczęśliwy - jak ma pokochać żonę, która przynależy do rasy, której on nienawidzi?

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: allegro.pl

Sklep
Format
Cena

Mogą Ciebie również zainteresować

• Tajemnica domu Helclów
  • Silver. Powrót na Wyspę Skarbów
  • Alan Stoob, łowca nazistów
  • Sekret Sonji
  • Wyspa
  • Oddam ci słońce
  • Nie ma nieba
  • Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
  • Zwykły człowiek
  • Ekspozycja
  • Fangirl
  • Czarny świt
Tajemnica domu Helclów
Jacek Dehnel , Piotr Tarczyński , Maryla Szymiczkowa

7,24 (67 ocen i opinii)
Silver. Powrót na Wyspę Skarbów
Andrew Motion

7,91 (11 ocen i opinii)
Alan Stoob, łowca nazistów
Saul Wordsworth

8,73 (15 ocen i opinii)
Nie ma nieba
Jolanta Kosowska

8,57 (7 ocen i opinii)
Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
David Foster Wallace

Czarny świt
Rolf Börjlind , Cilla Börjlind

6,9 (10 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
vilck | 2014-09-12
Przeczytana: 12 września 2014

Zdecydowanie nie tego się spodziewałam. Przygody Bridget fajnie się czytało póki nie zaczęła mędzieć o Panu Wodzu, który ją wiecznie ratuje... a to okropne! Bohaterka silna z charakterem a jednocześnie dobrze określona przez autorkę - trzcina, mocna ale potrafiąca ugiąć się na wietrze - zmienia się pod koniec w głupkowatą zakochaną bez pamięci i jojczącą pannę niedorajdę. Doczytałam do końca tylko dlatego do chciałam się dowiedzieć co z tą s*czą z wioski.

Plusem jest Słodka Woda i momentami sam Pan Wódz.

maradzisz | 2015-04-07
Natalia | 2014-12-27