Lady of Conquest
romans
ilowena

Mieszkańców Erinu - dawnej Irlandii - nęka potwór. Jeden po drugim w tajemniczych okolicznościach giną za sprawą bestii najodważniejsi mężczyźni wyspy. Wreszcie król Erinu, odważny Conn, postanawia położyć temu kres i sam jeden wyrusza, by rozprawić się z potworem. Odniósłszy sukces, Conn wraca do swego zamku z młodą piękną dziewczyną, której przeszłość stanowi zagadkę dla poddanych króla. Ten jednak otacza ją opieką, nie tłumacząc się z niczego nawet przed najbliższymi przyjaciółmi. Między królem a piękną, lecz dziką dziewczyną rozpoczyna się walka, w której miłość i namiętność przeplata się z nienawiścią i chęcią zemsty

wiola | 2015-01-23

Książka w swojej treści i formule bardzo spójna pisana archaicznym językiem, jednak rozwlekanie to się schodzą to rozchodzą może być dobre raz góra dwa, ale przy większej ilości jest coraz to bardziej nużące.

lady22 | 2015-11-07

Według mnie książka jest fantastyczna. Przenosi czytelnika w dawne czasy, które ja akurat bardzo lubię :) Główny bohater ma cechy prawdziwego mężczyzny, które niestety brakują obecnym ,,mężczyznom":( Świetna książka jak dla osób, które lubią taką tematykę :) Dla mnie bomba :) Ale wiadomo co kto woli...

victoria_87 | 2012-04-19

Książka wg mnie jest beznadziejna.Po przeczytaniu 3 rozdziałów dałam sobie z nią spokój,gdyż w ogóle mnie nie zainteresowała.Rozczarowała mnie,ponieważ po tym jak przeczytałam o niej recenzję byłam pewna,że treść jest tak samo obiecująca jak opis z tyłu książki.Ale cóż widocznie nie zawsze tak bywa.Stwierdziłam,że szkoda na nią czasu.Nie polecam chyba,że ktoś ma kłopoty z zasypianiem.

aleksawesola | 2014-09-01
Przeczytana: 01 września 2014

Wielce odradzam lekture tej ksiazki. Fabula placze sie i potyka. Glowni bohaterowie... Powiem tylko, ze sympatii nie wzbudzaja. On, brutalny pan i wladca, siegajacy po wszystko na co ma ochote. Ona, niemal dwadziescia lat mlodsze dziecko, ktore zabilo niejednego mezczyzne. W miare uplywu stron, bohaterowie nie wplywaja na siebie pozytywnie, wrecz staja sie tylko coraz gorszymi ludzmi.

Pheronike | 2013-02-05

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Nie podoba mi się to, że jest nadmiar negatywnych wydarzeń, a za mało czegoś, co wywołałoby uśmiech. A w dodatku to, że wściekłość wzbudza w męskiej głównej postaci pożądanie... Porażka. Zakończenie byle jakie, fabuła byle jaka, choć zapowiadała się na całkiem przyjemną.

Muzina | 2016-06-25
E_X | 2016-01-16