Hrabianka

Highland hearts
83-7157-574-2
romans historyczny
Wanda

Tess Delgado nie podejrzewa, że Fergus Thukrettle, wuj, u którego się wychowuje, jest zamieszany w spisek przeciw królowi, podobnie jak nie ma pojęcia o tym, że jego niecne knowania dotyczą również jej osoby. Dopiero Revan Halyard, uwolniony przez nią z lochów - a może raczej jej porywacz... - otwiera Tess oczy. Skazana na siebie dwójka uciekinierów musi zrobić wszystko, by przekazać królowi...

Skazana na siebie dwójka uciekinierów musi zrobić wszystko, by przekazać królowi informacje o tym, że jego tron jest zagrożony. Czy rodzące się między nimi uczucie nie stanie w konflikcie z lojalnością i honorem?

Aniutka90 | 2012-09-01

Pamiętam,że czytałam tą książkę po kryjomu jak byłam mała i bardzo mi się podobała :) Wrócę nawet do niej niebawem, wyciska łzy.

aleksawesola | 2014-03-27
Przeczytana: 27 marca 2014

Ksiazka ponizej przecietnej. Uczucie glownych bohaterow przedstawione w bardzo naiwny sposob. Bohater jest irytujacy do granic mozliwosci nieustannie unoszac sie swa duma. Dziwie sie, ze Tess mogla to znosic, a nawet wykazac sie tak wielkim zrozumieniem, dla jego glupoty, gdyz inaczej okreslic tego nie mozna.

Krzewinka | 2013-05-06
Przeczytana: 30 kwietnia 2013

Bardzo słaba pozycja. Fabuła licha, język książki bardzo ubogi, jeden plus, że szybko się czyta.

Papaveryna | 2016-09-22
Lilianna | 2016-05-26