Nie kochaj łotra

Wydawnictwo: Da Capo
Lady Liza's luck
skandal, miłość, majątek, zaufanie
dona

Niezwykłe zachowanie Lady Elizabeth Rushlake wywołało towarzyski skandal. Zamiast poszukać sobie odpowiedniego kandydata na męża, piękna młoda kobieta zainwestowała majątek w londyńską giełdę i zadziwiająco dobrze na tym wyszła. I właśnie wtedy powrócił Chadwick Lockridge, przywożąc do Anglii majątek tajemniczego pochodzenia. Niezwykle przystojny i czarujący, już raz zawiódł jej zaufanie. Czyżby historia chciała się powtórzyć? Czy mogła zaufać mężczyźnie, którego wszyscy nazywają łotrem? Czy mogła go pokochać?

źródło opisu: DA CAPO, 1996

źródło okładki: Da Capo