Jak błyskawica

Swept away
13-241-1454-8
rozbitek, Napoleon,
Lucy

Ranny rozbitek, którego lady Anna Fairchild znajduje na plaży w Devon, z trudem wypowiada kilka tajemniczych słów i traci przytomność. A kiedy ją odzyskuje, okazuje się, że nic nie pamięta. Ale wie, że jest ścigany. Razem z Anną muszą znależć klucz do jego przeszłości, by ocalić Anglię przed zakusami Napoleona. I pójść za głosem uczucia, które rozjaśnia świat jak błyskawica...

Agnieszka | 2014-03-24
Przeczytana: 24 marca 2014

Bardzo mi się podobała. Chociaż początkowo nie wydawała się taka dobra, to potem bardzo trzymała w napięciu. Świetne zwroty akcji, ciekawe pomysły. Fajnie opisywane uczucia i w końcu nie było głupich kłótni między głównymi bohaterami, którzy ranią siebie nawzajem niby dla swojego dobra. Polecam.

Ann_Marii | 2016-04-16
Przeczytana: 10 kwietnia 2016