Honolulu

Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry
8320714672
hunter

Lądujemy w Warszawie. Kulminacja! Ambasador PRL i jego wybranka, żona dygnitarza NATO. Istota naszego zwiążku przestała się liczyć. Inny kraj, inne miary. Zostały PRL i NATO. Zaczął się koszmar. Już na lotnisku to było wiadome. Mieliśmy za sobą ogon. Dwa samochody. Trzymały się uporczywie. Dotarł do mnie pierwszy sygnał. Poważna sprawa państwowa. Wiedziałem, co oni mogą zrobić. Jak budują oskarżenia, zbierają dowody, świadków. Co zrobili z Brynem? Zasłużony agent i jak go potraktowali. Jeszcze to bagatelizowałem. Miałem pełne poparcie mojego ministra.

źródło opisu: www.iskry.com.pl

źródło okładki: www.iskry.com.pl