Z czerwieni w czerń

Wydawnictwo: Świat Książki
Red to black
978-83-247-1822-1
miqa

Wyjątkowa książka. Dlaczego? Ponieważ ten fascynujący thriller polityczny, jakiego nie powstydziłby się Le Carré, jest zarazem piękną i poruszającą historią miłosną. Finn, angielski agent w Moskwie, rozpracowuje tajemny plan Putina zawładnięcia gospodarką Europy. Anna, pułkownik KGB, ma rozpracować Finna. Gdy połączy ich wielka namiętność, staną się wrogami w swych środowiskach i krajach. Mimo...

Finn, angielski agent w Moskwie, rozpracowuje tajemny plan Putina zawładnięcia gospodarką Europy. Anna, pułkownik KGB, ma rozpracować Finna. Gdy połączy ich wielka namiętność, staną się wrogami w swych środowiskach i krajach. Mimo śmiertelnego zagrożenia postanawiają wspólnie zdemaskować rosyjski plan zamachu na wolność nas wszystkich. Czy dla wielkiego celu warto poświęcić osobiste szczęście, a może nawet życie?

źródło opisu: opis własny

PABLOPAN | 2012-02-29
Przeczytana: 29 lutego 2012

Początkowo niezbyt mi się podobała, ale w miarę jak rozwijała się akcja, książka wciągała jak wir. Kobieta pułkownik rosyjskiego KGB i angielski agent MI6 - co może ich łączyć? Otóż miłość. Nawet w sytuacji, gdy ich interesy się ścierają, potrafią kierować się wzajemną lojalnością. Świetna powieść szpiegowska z wyrazistymi bohaterami i intrygującą fabułą. Zakończenie wzruszy chyba nawet największego twardziela. Polecam!

Ilona | 2015-12-30
Przeczytana: 28 grudnia 2015

Bardzo dużo czasu ta książka spędziła na mojej półce i czekała na swoją kolej. Jak ja teraz żałuję, że tak długo musiała czekać! TAKA książka! Taka wciągająca historia! I ten Plan Putina... coś niebywałego! I okazuje się że jak najbardziej realnego. Niejednokrotnie tego typu plany przejęcia władzy nad światem i jego bogactw, pojawiają się w książkach, filmach itp. I za każdym razem gdy natykam się na taką historię, przytłacza mnie bezradność, bezsilność i obawa przed rozmiarem niesprawiedliwości, fałszem i ignorancją Tych, którzy publicznie obiecują nas chronić, dbać o nas. To przykre.
Bo przecież nic nie jest takie jak nam się wydaje, prawda?
Pouczająca historia. Polecam.

Agro | 2013-01-19

Nudna,Słaba..To powinno być napisane na okladce a nie "Wstrząsajacy thriller" Historia rozwleczona , wątki rozpisane momentami bardzo mocno przez co są jałowe i nudne..
Akcja pojawia się na chwilę ale na następnej stronie już nudno. Imiona bohaterów wypadają z głowy już po zakończeniu. Ich przygody też.. Już zapomniałem..

dawid_student | 2013-01-27
Przeczytana: 11 grudnia 2012

Słaba i to strasznie, zero akcji, ckliwe opisy romansu, i kilku stronicowe, mało ciekawe opisy historii :/ zawiodłem się.

carmen | 2016-07-22
Karina Wa | 2016-07-01