Z czerwieni w czerń

kryminał, sensacja, thriller
978-83-247-1822-1
Jan Kraśko
z czerwieni w czerń sensacja Alex Dryden Świat Książki thriller

Bardzo dużo czasu ta książka spędziła na mojej półce i czekała na swoją kolej. Jak ja teraz żałuję, że tak długo musiała czekać! TAKA książka! Taka wciągająca historia! I ten Plan Putina... coś niebywałego! I okazuje się że jak najbardziej realnego. Niejednokrotnie tego typu plany przejęcia władzy nad światem i jego bogactw, pojawiają się w książkach, filmach itp. I za...

Słaba i to strasznie, zero akcji, ckliwe opisy romansu, i kilku stronicowe, mało ciekawe opisy historii :/ zawiodłem się.

Nudna,Słaba..To powinno być napisane na okladce a nie "Wstrząsajacy thriller" Historia rozwleczona , wątki rozpisane momentami bardzo mocno przez co są jałowe i nudne..
Akcja pojawia się na chwilę ale na następnej stronie już nudno. Imiona bohaterów wypadają z głowy już po zakończeniu. Ich przygody też.. Już zapomniałem..

Początkowo niezbyt mi się podobała, ale w miarę jak rozwijała się akcja, książka wciągała jak wir. Kobieta pułkownik rosyjskiego KGB i angielski agent MI6 - co może ich łączyć? Otóż miłość. Nawet w sytuacji, gdy ich interesy się ścierają, potrafią kierować się wzajemną lojalnością. Świetna powieść szpiegowska z wyrazistymi bohaterami i intrygującą fabułą. Zakończenie...

Dyskusje

• Przeczytał Czarek