Wyznania grabarza

Wydawnictwo: Książka i Wiedza
83-05-13377-X

Opowiadania zawarte w tym tomie są przesycone liryzmem, pełne pogody, szacunku dla szlachetności, podziwu dla oryginałów, filantropów i fantastów. Dużo tu o dobroci, marzeniach i o odwadze. Tytułowym grabarzem jest zaś każdy, kto zasmakował w metafizyce i kto nie przejdzie obojętnie obok starej książki, na której kartach zastygł miniony czas. Każdy, kogo fascynują historie o dawno żyjących ludziach, niezwykłych czynach, tajemniczych zdarzeniach

MONIA | 2014-12-26

Jeśli ktoś lubi opowiadania, polecam niektóre są świetne, inne przyzwoite, ogólnie satysfakcjonujące, ale jeżeli ktoś nie przepada za taką formą to odradzam.

Scarlet | 2016-06-01
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: 01 czerwca 2016

Część opowiadań wciąga i nie można się od nich za szybko oderwać, a zawarte w nich informacje zapadają w pamięć. Jeśli ktoś lubi tego typu książki (złożone z różnych opowiadań), a także chce poznać trochę nasz piękny kraj, wywodzących się z niego słynnych ludzi czy też legendy, to jest to pozycja dla niego.

Wyindywidualizowanie | 2016-09-20
Przeczytana: 20 września 2016