No limits- bez ograniczeń

Wydawnictwo: Bellona
83-11-08584-6
suzuranka

Książką „No Limits. Bez ograniczeń" Wydawnictwo Bellona rozpoczyna nową serię, z której Czytelnik dowie się o fascynujących przygodach w egzotycznych zakątkach świata, a także o sposobach przeżycia na pustyni, w dżungli, na morzu, pozna metody radzenia sobie w sytuacjach na pozór bez wyjścia i zasady postępowania w warunkach zagrożenia zdrowia lub życia. „Od dawna nie było w Polsce globtrotera...

„Od dawna nie było w Polsce globtrotera równego Pałkiewiczowi, którego chlebem powszednim są niedostępne tereny, niegościnny klimat i plemiona tubylcze nietknięte cywilizacją. Podróżuje w stylu odkrywców z ubiegłych stuleci, w pirodze, piechotą, na grzbietach wielbłądów, jaków bądź słoni".
Wydawnictwo Bellona
, Jacek Falkiewicz to facet, który żyje tak, jak można sobie tylko wymarzyć. Szczerze mu zazdroszczę. Każdej z opowiedzianych przez Jacka historii słucha się z zapartym tchem, choćby z jednego tylko powodu... wszystkie zdarzyły się naprawdę".
Bogusław Linda
„Dokonał wyczynów, o jakich marzy wielu ludzi, ale tylko nieliczni odważają się na ich realizację".
Claudio Sabelli („Sette", Mediolan)
„Emocjonujące opowieści o silnych, męskich przygodach, jakich często nie przeżył nikt przed nim".
Ursula Andress
, Ja mogę mówić o swoich wyczynach piłkarskich, Reinhold Messner o zdobyciu Himalajów. Ale co to wszystko znaczy wobec dokonań Jacka Falkiewicza, który okazał odwagę i męstwo tam, gdzie inni nawet nie odważyliby się stąpnąć".
Zbigniew Boniek
„Znam Jacka Pałkiewicza od wielu lat i śledzę uważnie jego pasję poznawania świata. To ostatni Mohikanin - nie dlatego, że nie ma już takich śmiałków, ale dlatego, że ten fascynujący świat znika z powierzchni naszej ziemi. Jestem pełna uznania".
Beata Tyszkiewicz

Agnieszka | 2014-05-21
Przeczytana: 21 maja 2014

W tej jednej książce znajdziemy krótkie historie z wiele wypraw. Dodatkowo okraszone pięknymi zdjęciami. Zachęca do przeczytania książek z bardziej szczegółowym sprawozdaniem z podróży. Polecam.

Kinga17 | 2016-07-12

Czytanie książki napisanej 20 lat temu o wyprawach sprzed 30 lat jest ciekawym doświadczeniem. Szczególnie uplywajacy czas można odczuć przy fragmencie o tamie na Jangcy.

lumien | 2012-02-07
Przeczytana: 1999 rok

Zaczynałam od niego literaturę podróżniczą...

Jaguar | 2016-11-12
mollpapierowy | 2016-08-22