No limits- bez ograniczeń

turystyka Jacek Palkiewicz obieżyświat podróże
literatura podróżnicza
83-11-08584-6
turystyka Jacek Palkiewicz obieżyświat podróże

Niewiarygodny człowiek. Tyle przygód i tylko jeden człowiek, wprost niesamowite. Bez ubarwień, bez zbędnych szczegółów.

Czytanie książki napisanej 20 lat temu o wyprawach sprzed 30 lat jest ciekawym doświadczeniem. Szczególnie uplywajacy czas można odczuć przy fragmencie o tamie na Jangcy.

W tej jednej książce znajdziemy krótkie historie z wiele wypraw. Dodatkowo okraszone pięknymi zdjęciami. Zachęca do przeczytania książek z bardziej szczegółowym sprawozdaniem z podróży. Polecam.

Zaczynałam od niego literaturę podróżniczą...

• Podróże
  • Podróżnicze
  • Oczekujące
  • 2009
  • 2010
  • Historia
  • Oddam/Wymienię

Dodaj cytat z książki No limits- bez ograniczeń