Podejrzenia

Midnight confessions
83-7157-008-2
romans
ilowena

Nowy Orleaan to miejsce piekne, ale i niebezpieczne. Zach Cooper, kapitan unijnej armii, odpowiedzialny za utrzymanie porządku w tym na wskroś konfederackim mieście, przekonuje się o tym na własnej skórze, kiedy prowadzi śledztwo w sprawie kilku zabójstw. Elementem łączącym tajemnicze morderstwa jest osoba Emanuelle de Beauvais, kobieta piękna i zagadkowa jak miasto, w którym żyje. Czy także równie niebezpieczna?

Mollinka_90 | 2016-07-10
Przeczytana: 2014 rok