Virtualo -50% thriller

Koń trojański

Tłumaczenie: Maciej Pintara
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Sensacja". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
The Trojan Boy
83-7245-119-2
sensacja, Ken McClure

Mark Avedissian, lekarz pozbawiony prawa wykonywania zawodu, nie ma pracy, rodziny ani perspektyw na przyszłość. Niespodziewanie otrzymuje propozycję współpracy od brytyjskich służb specjalnych. Nikt mu jednak nie zdradza, jakie będzie jego zadanie. Po przeszkoleniu zostaje wysłany do Belfastu. Tam dowiaduje się, po co go zwerbowano. I z przerażeniem odkrywa, że ma być pionkiem w bezwzględnej rozgrywce.

betina360 | 2015-09-16
Na półkach: Przeczytane, 2015, Mclure
Przeczytana: 16 września 2015

Mark byl lekarzem poki pewne okolicznosci nie sprawily ze zostal pozbawiony wykonywania zawodu. Nie ma pracy ani rodziny i perspektyw na przyszlosc. Gdy otrzyma propozycje wspolpracy z brytyjskimi sluzbami specjalnymi zastanawia sie co tak naprawde bedzie musial robic. Po przeszkoleniu trafia do Belfastu gdzie dowie sie calej prawdy.

annneczka | 2013-08-24
Przeczytana: 15 sierpnia 2013

Nic szczególnego. Lektura średnia, niezobowiązująca, czyta się względnie ale nie porywa.

Domi | 2012-07-09
Przeczytana: 12 lipca 2012

Nie zakończone. Może innym razem..

rob-sok | 2017-09-17
marzika | 2017-02-06