Przebojowa dziewczyna

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
Whispers at Midnight
romasn
Lucy

Po burzliwym rozwodzie Carly Linton pragnie rozpocząć nowe życie. Przenosi się z Chicago do rodzinnego miasteczka Benton w stanie Georgia, aby wraz z przyjaciółką otworzyć pensjonat w domu odziedziczonym po babce. Szeryfem w Benton jest Matt Converse, kiedyś największy rozrabiaka i zakała miasteczka. Dwanaście lat temu on i Carly spędzili upojne chwile w nocy po balu maturalnym. Czy Matt zdoła teraz ochronić dawną ukochaną przed tajemniczym prześladowcą, który wyraźnie daje jej do zrozumienia, że nie powinna była wracać do domu?

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Zachwycona jestem książką,fabuła ciekawa...niesamowicie wciąga,jest to opowieść o miłości,,o przebojowej, szalonej dziewczynie.
Książka zaskakuje pozytywnie, ciepła..przecudna i przyjemna książka fajnie się czytało...:)

Urszula Woźniak | 2014-05-29
Przeczytana: 29 maja 2014

Książka lekka, łatwa i przyjemna, chociaż jest jedną z tych wciągających. Pomimo dość błahego tematu jakim jest życie niejakiej Carly, wplątane są tu wątki kryminalne i niekiedy nawet mrożące krew w żyłach ! ;) historia miłości Carly i Matta ukazana w fajny sposób - "kto się lubi, ten się czubi" ma tu pełne uzasadnienie.

Olimpia | 2016-01-21
Przeczytana: 17 stycznia 2016

Po przeczytaniu "Dziewczyn z plaży" nie mogłam doczekać się, kiedy przeczytam kolejną książkę tej autorki. Opis "Przebojowej dziewczyny" bardzo mnie zachęcił. Liczyłam na kolejny trzymający w napięciu thriller z delikatnym wątkiem romantycznym, ale niestety rozczarowałam się. Fanom romansów rodem z Harlequina może ta książka przypadnie do gustu, ja przy opisach scen miłosnych Carly i Matta męczyłam się niemiłosiernie. Wątek kryminalny słaby. Gdy tylko pojawił się "ten" bohater od razu przypuszczałam, że on jest mordercą, a później inicjały na chusteczce upewniły mnie w tym na 100 %.

annie_xo | 2013-11-12

Cudowna! Ta książką tak wpływała na moje emocje jak żadna inna. Naprawdę jest wciągająca, ale nie tylko ze względu na zwroty akcji. Nie jest to również typowy romans, jednak jest przecudowna i nieraz rozpływałam się przez czułości głównych bohaterów. Sięgałam po nią już dwa razy i na pewno jeszcze raz to zrobię.

torebka | 2013-04-29
Przeczytana: wrzesień 2011