Każdy Twój oddech

Tłumaczenie: Ewa Spirydowicz
Seria: Wszystko dla Pań
Wydawnictwo: Amber
Every breath you take

Kate Donovan nie może dojść do siebie po śmierci ojca, zamożnego restauratora z Chicago. Nie jest też pewna swoich uczuć do narzeczonego, prawnika z chicagowskiej elity. Wakacje na Karaibach mają przynieść jej ukojenie i pomóc dokonać życiowego wyboru. Jednak spotkanie z zagadkowym milionerem jeszcze bardziej wszystko komplikuje. Kate jest zafascynowana pociągającym mężczyzną, lecz wkrótce zaczyna odkrywać mroczne sekrety przeszłości jego i jego wpływowej rodziny.

zabielka | 2015-05-05
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 04 maja 2015

Jakoś tak się mi wydaje że jest to jedna ze słabszych książek autorki. Nie mogę powiedzieć że jej nie polecam, jednak przyznaję szczerze że czytałam lepsze. Jak zawsze główni bohaterowie, których nie da się nie polubić. Ciekawa historia i romans który naprawdę przyjemnie się czyta. Mnie osobiście jednak czegoś zabrakło. Lecz jest to tylko moja osobista opinia. polecam i Pozdrawiam serdecznie.

Wojciech Gołębiewski | 2015-09-27
Przeczytana: 27 września 2015

Pierwszy raz spotykam się z twórczością McNaught (ur.1944), która wyspecjalizowała się w "romance novels" i pisze je od 1983 r. Ta, z 2005 r., jest jedną z ostatnich, a sądząc po recenzjach, nie najlepszą.
Veni, vidi, vici. Może inaczej „przeczytałem, przeżyłem, odkryłem”, że to Harlequin, i to jeden z gorszych; a im zawsze PAŁA! Tak mnie nabrać!!

tatiasza | 2015-04-06

Romans :) Czytało się bardzo szybko, przyjemnie i z uśmiechem. Główni bohaterowie młodzi i piękni, zakochują się w sobie, ale dzięki "życzliwym" komplikują się relacje między nimi... . Jak to bywa u Pani Judith McNaugth wszystko dobrze się kończy...Polecam:)

Tirindeth | 2012-11-07

Dwa światy, dwie tajemnice – jedno uczucie... Kiedy Kate poznała Mitchella, przystojnego mężczyznę z mnóstwem sekretów, nie spodziewała się, że jej życie ulegnie całkowitej zmianie. Przeżywała właśnie trudne chwile po śmierci ojca, a jej narzeczony wykręcił się z wyjazdu na wakacje dużą ilością pracy. Młoda kobieta spędzała więc samotnie dni aż do chwili, gdy na jej drodze pojawił się niezwykły nieznajomy. Od razu wiedziała, że coś ją do niego ciągnie. On także czuł to "coś" względem rudowłosej piękności. Lecz czy można budować związek na pożądaniu? Co się stanie, gdy Kate odkryje mroczne tajemnice z przeszłości Mitchella?

Każdy twój oddech to powieść autorstwa bestsellerowej autorki romansów – Judith Mcnaught. Przyznaję szczerze, że najbardziej lubię romanse z akcją osadzoną w XIX wieku, lecz w przypadku dzieł Judith już drugi raz zrobiłam wyjątek. Każdy twój oddech na pierwszy rzut oka wydawał mi się lekturą nieco sztampową oraz przesiąkniętą duchem współczesności, ale...

Paulina | 2013-12-22

W zasadzie książka nie jest wielkim arcydziełem, ale bycie fanką autorki zobowiązuje mnie do znajomości wszystkich jej dzieł, i tak dla zasady - lubienie, czy to się komuś podoba czy nie :)

Historia wręcz banalna - ona na wakacjach poznaje jego, w wyniku nieporozumień i komplikacji 'rozstają się'. Po latach spotykają się ponownie, w niezbyt różanej sytuacji, a nawet z małą niespodzianką. Wszystko kończy się dobrze i szczęśliwie. Najbardziej mnie urzekło zakończenie i tytułowy "każdy twój oddech". Po prostu. I dlatego też zaliczam ją do ulubionych :)

| 2013-10-02

Jednym słowem opisze tą książkę: GENIALNA. Dawno nie czytałam takiej powieści,która od pierwszego do ostatniego akapitu zapewniłaby mi tyle radości. "Każdy Twój oddech" to zabawna,poruszająca i pochłaniająca do reszty książka.Zdecydowanie powinien przeczytać ją każdy miłośnik romansów(jednak nie banalnych). W/w pozycja ma w sobie wszystko co powinien zawierać w sobie bardzo dobry romans,a nawet i więcej. Jest to pierwsza przeczytana przeze mnie książka tej autorki i z pewnością nie ostatnia.Już zabieram się do kolejnej :)

Amoretta | 2014-08-23
Przeczytana: 23 sierpnia 2014

Spotykają się w egzotycznej scenerii i zapalają do siebie miłością. Ona czeka na narzeczonego, on tam buduje dom i odpoczywa. postanawiają być razem, ale na skutek knowań Kate narzeczonego rozstają się na 3 lata. Ona dodatkowo jest w ciąży. Mimo przeciwności zostaje restauratorem roku, a syn jest jej miłością. I pojawia się porywacz z żądaniem bajońskiej sumy. Tylko ojciec ma taką kwotę. I dla ratowania syna spotykają się znów, a on dowiaduje się, że ma dziecko. Czytałam i płakałam. Cudna.

Ulka | 2012-11-23
Przeczytana: 23 listopada 2012

To pierwszy przeczytany przeze mnie romans współczesny tej autorki i muszę przyznać, że historyczne podobają mi się zdecydowanie bardziej. Dlaczego? A mianowicie dlatego, że historie pisane przez McNaught opierają się zawsze (bynajmniej tak było we wszystkich które przeczytałam) na jednym i tym samym szkielecie. Panna z pewnymi niepowtarzalnymi cechami poznaje pana innego niż wszyscy, zakochują się w sobie i wtedy coś się dzieje, głównie jest to jakieś wielkie nieporozumienie, które wprowadza czytelnika w ogromną frustrację i nie daje odejść od książki dopóki się nie wyjaśni. I tak w romansie historycznym łatwiej jest o wiarygodne nieporozumienie, etykieta nie pozwala o pewnych rzeczach mówić, ludzie choć chcą pytać to przecież nie wypada, wszędzie jest daleko, listy giną itp itd ... natomiast współcześnie ludzie rozmawiają o wszystkim, świat jest mały, pewne informacje choć nawet byśmy nie chcieli to i tak do nas trafiają. Dlatego właśnie w tej książce, jako pierwszej tej autorki,...

Deepi | 2015-03-14
Przeczytana: 14 marca 2015

H.A.R.L.E.Q.U.I.N!!!!!!! Takie ostrzeżenie powinno widnieć na książce.Zupełnie nie moja bajka. Na początku nawet śmieszna ale im dalej w las tym więcej drzew. Typowa bajka dla dużych dziewczynek i nie spodziewajcie się jakiejkolwiek erotyki. Za dużo opisów wszelkiej maści domów, sprzętów, krajobrazów za mało emocji. W sumie historia może i ciekawa ale wykonanie tragedia. Typowy harlequin

Tara | 2012-10-01
Przeczytana: 01 października 2012

Ciekawa i wciągająca lektura. Wprost uwielbiam tego typu książki więc ta od razu wpadła mi w oko.
Kobieta, która nie potrafi się zebrać po śmierci ojca i mężczyzna, odnaleziony po kilkudziesięciu latach owiany tajemnicą śmierci człowieka z jego rodziny. Polecam, serdecznie polecam! :)