Skandal

Lake News
83-88461-22-2
romans
Xsenia

Zamieszana w wieli, rozdmuchany przez media skandal piosenkarka szuka schronienia w zaciszu rodzinnego miasteczka. Okazuje się jednak, że i tam trudno się ukryć. Wydawca lokalnej gazety dowiaduje się o powrocie Lily Blake. Czy dziennikarz okaże się jej wrogiem, czy też sprzymierzeńcem, dzięki któremu odzyska honor?

izabela81 | 2015-07-13
Na półkach: 2015 rok, Przeczytane
Przeczytana: 11 lipca 2015

Autorka w ciekawy sposób porusza problem prawa do ochrony dóbr osobistych oraz naruszających je niektórych hien dziennikarskich.

wiola | 2015-04-17

JAk tu ująć tą książkę by było dobrze i sprawiedliwie. Hmm popierwsze język matko miejscami myślałam, że nie dam rady przebrnąć tak zawiły ciężki. Opisy w książce- czasami zamiast pomagać wyobraźni przeszkadzają, jest ich zbyt wiele. Historia głównej bohaterki za to plus i to ogromny poprowadzenie wątku uzupełnienie treści i zawiłość uratowały książkę przed minusową opinią.

CieplaPoscielSatynka | 2012-12-18

Przykład na to jak media potrafią manipulować i zmieniać informacje, aby ich nakład się sprzedał oraz potrafią zniszczyć wizerunek człowieka w krótką chwilę. Polecam miłośnikom Barbary i nie tylko .:D

ewa0818 | 2012-09-03
Przeczytana: 26 sierpnia 2012

Bardzo przyjemna i sympatyczna powiesc wspolczesna.Polecam wszystkim .

karolla | 2015-11-12
Przeczytana: 11 listopada 2015