Skandal

2000-01-01
83-88461-22-2
Katarzyna Jędrach
romans

Przyjaźń przedstawiona w złym świetle początkiem afery.

Przyjaźń przedstawiona w złym świetle początkiem afery.

Ta książka to porażka. Tak smetnie napisana. Ciężko się czyta. Dużo opisów zbędnych. Szkoda czasu.

Autorka w ciekawy sposób porusza problem prawa do ochrony dóbr osobistych oraz naruszających je niektórych hien dziennikarskich.

JAk tu ująć tą książkę by było dobrze i sprawiedliwie. Hmm popierwsze język matko miejscami myślałam, że nie dam rady przebrnąć tak zawiły ciężki. Opisy w książce- czasami zamiast pomagać wyobraźni przeszkadzają, jest ich zbyt wiele. Historia głównej bohaterki za to plus i to ogromny poprowadzenie wątku uzupełnienie treści i zawiłość uratowały książkę przed minusową opinią.

Przykład na to jak media potrafią manipulować i zmieniać informacje, aby ich nakład się sprzedał oraz potrafią zniszczyć wizerunek człowieka w krótką chwilę. Polecam miłośnikom Barbary i nie tylko .:D

Bardzo przyjemna i sympatyczna powiesc wspolczesna.Polecam wszystkim .

Bardzo przyjemna i sympatyczna powiesc wspolczesna.Polecam wszystkim .

• Romans
  • 1.1.Domowa biblioteczka