Maskarada

Wydawnictwo: Da Capo
Masquerade
83-85373-18-7
Aneta

Remy Jardin, piękna córka amerykańskiego armatora, traci pamięć po napadzie podczas karnawału w Nicei. Odnaleziona w szpitalu przez Cole'a Buchanana, prezesa jej rodzinnej firmy i byłego kochanka, powoli odzyskuje pamięć, a z nią coraz silniejsze uczucie do Cole'a. Spędzając czas na balach po obu stronach oceanu, odkrywa jednak, że nawet rodzina i ukochany coś przed nią ukrywają. Nieświadoma grożącego jej niebezpieczeństwa, próbuje dociec prawdy. Poruszając się w gąszczu intryg i zdrady, po plażach Riwiery i mrocznych uliczkach Nowego Orleanu, miotana namiętnością i podejrzeniami, dochodzi do wniosku, że wszyscy dookoła noszą maski, nie tylko podczas karnawału.

źródło opisu: Wydawnictwo Da Capo, 1992

gosiurka | 2014-06-09
Przeczytana: 09 czerwca 2014

Remy Jardin, piękna córka amerykańskiego armatora, traci pamięć po napadzie podczas karnawału w Nicei. Odnaleziona w szpitalu przez Cole'a Buchanana, który podaj się za jej brata, ale ona czuje do niego zupełnie nie siostrzane uczucia. Spędzając czas na balach po obu stronach oceanu, odkrywa jednak, że nawet rodzina i ukochany coś przed nią ukrywają.

Sensacja,ale w spokojniejszym wydaniu.Jeżeli ktoś oczekuje kryminału,thilera to się rozczaruje.
Remy budzi się w szpitalu nic o sobie nie wie oprócz tego,że musi się spieszyć, ale dokąd....
Powoli przypomina sobie różne, sytuacje osoby, a pod wpływem ukochanego zaczyna baczniej się przyglądać własnej rodzinie, oraz interesom, co nie za bardzo wyszło jej na zdrowie, cóż od czego ma się przyjaciół.

Dla mnie to był kryminał - obyczajowy przyjemny na letni wieczór, by spędzić na ulicach Nowego Orleanu ;)

eMM | 2016-05-01
Asia | 2015-10-13