Till The End Of Time
kres, czas

Leonie Corinth, do niedawna żona potentata giełdowego, zamierza rozpocząć nowe życie. Kupuje stary dom na wsi i postanawia go wyremontować. To zajęcie ma jej pomóc w odzyskaniu równowagi po wyjątkowo nieprzyjemnym rozwodzie. Renowacji zrujnowanego domostwa podejmuje się zdolny architekt Sam Nicholson. Od pierwszej chwili rodzi się między nimi gorące uczucie. Niestety, Sam jest żonaty, a jego przeszłość kryje wielką tragedię.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/

ejwa1960 | 2016-08-08
Przeczytana: 08 sierpnia 2016

Lubię od czasu do czasu poczytać romans,ale ten jest beznadziejny.Nie polecam;)

Magdalena | 2011-06-25
Na półkach: Przeczytane, 2011
Przeczytana: 24 czerwca 2011

Typowy romans...ona po przejściach on z przeszłością i z niepełnosprawną żoną...spodziewałam się czegoś lepszego po autorach "czasu na pożegnanie"

calutka4ever | 2013-10-14

Sumpatyczna opowieść