Sekrety szczęśliwego dzieciństwa

The Secret Of Happy Children
83-7120-453-1
szczesliwe dziecinstwo
Asia

Dowiedz się jak kochać, rozumieć, wspierać i wychować dzieci SEKRETY SZCZĘŚLIWEGO DZIECIŃSTWA Rewelacyjny poradnik dla rodziców, gorąco przyjęty na całym świecie - sprzedano ponad 250 000 egzemplarzy! Książka ta w sposób przystępny i zabawny omawia trudny i złożony problem kontaktów między rodzicami i dziećmi, od niemowląt aż do nastolatków. Uczy, jak rozumieć, kochać i wychować dzieci i jak...

Dowiedz się jak kochać, rozumieć, wspierać i wychować dzieci

SEKRETY SZCZĘŚLIWEGO DZIECIŃSTWA

Rewelacyjny poradnik dla rodziców, gorąco przyjęty na całym świecie - sprzedano ponad 250 000 egzemplarzy! Książka ta w sposób przystępny i zabawny omawia trudny i złożony problem kontaktów między rodzicami i dziećmi, od niemowląt aż do nastolatków. Uczy, jak rozumieć, kochać i wychować dzieci i jak się tym cieszyć. Autor, który od dawna jest terapeutą rodzinnym i doskonale poznał psychikę dziecka, próbuje opisać, co naprawdę dzieje się w dziecięcych umysłach i jak sobie z tym poradzić. Udziela odpowiedzi na wiele pytań nurtujących rodziców: jak zapobiegać napadom złości, jak leczyć dzieci z nieśmiałości, jak poradzić sobie z rolą samotnej matki lub ojca i wiele innych.

bara_83 | 2016-11-04
Przeczytana: 08 stycznia 2017