Raising Boys in the 21st Century: How to help our boys become open-hearted, kind and strong men

Steve Biddulph Wydawnictwo: HarperCollins nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Data 1. wydania:
angielski
HarperCollins
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
angielski

Wcześniejsze wydanie książki już kilka lat temu przeczytałem po raz pierwszy. Niedawno zorientowałem się iż wyszło nowe wydanie i jest dostępne w aplikacji audiobookowej. Postanowiłem odswieżyć temat, zainteresowało mnie również to iż autor postanowił zaktualizować swoją koncepcje odnośnie wychowywania chłopców w XXI wieku.

Lektura nowego wydania "Raising Boys"...