Zbudź się do marzeń.

Wake Up and Dream
83-86755-47-4
poradnik, psychologia
poradniki

Dlaczego nie mamy prowadzić lepszego życia rodzinnego? Dlaczego nie mamy mieć lepszej opinii o sobie, bardziej udanych stosunków z ludźmi... lepszego świata? Dlaczego nie mają nas otaczać sympatyczni, kochający, przyjaźni ludzie? Dlaczego nie mamy żyć w społeczeństwie, w którym nie istnieje przemoc? Dlaczego nie zostać wybitnym biznesmenem lub najlepszym sportowcem w kraju? Dlaczego nie...

Dlaczego nie zostać wybitnym biznesmenem lub najlepszym sportowcem w kraju? Dlaczego nie cieszyć się powodzeniem, dobrobytem i szczęściem, co często uważamy za baśniowe fantazje?
W swojej książce Pat Mesiti daje odpowiedź na te pytania, wyjaśniając, że istnieje niezawodny sposób, aby to wszystko stało się rzeczywistością: mieć wizję i być marzycielem. Niezależnie od tego, jak teraz oceniamy swoje życie i samych siebie, możemy całkowicie odmienić swój świat, tak by każdy kolejny dzień dostarczał nam satysfakcji, radości, bogactwa przeżyć.
Autor na własnym przykładzie udowadnia, że jest to naprawdę możliwe - wystarczy tylko uczynić pierwszy krok:
ZBUDZIĆ SIĘ DO MARZEŃ.

mariola | 2016-10-26