Teraz trudno mnie zranić: sześć strategii suwerennego radzenia sobie ze złością oraz krytyką innych

Tłumaczenie: Magdalena Jałowiec
Wydawnictwo: Jedność
So bin ich unverwundbar : sechs Strategien, souverän mit Ärger und Kritik umzugehen
poradnik, psychologia, złość
poradniki

Czy wy również to znacie? Bezsenne noce z powodu nierzeczowej krytyki, bóle żołądka po emocjonalnym szantażu, kłębiące się w głowie myśli będące efektem zdenerwowania i trosk, albo inne szarpiące nasze nerwy sytuacje? Teraz już z tym koniec. Nowa książka autorki bestselerów B. Berckhan zawiera proste i niezwykle skuteczne techniki rozmowy, dzięki którym trudno będzie Was zranić.

Justyna | 2011-04-19
Przeczytana: 14 września 2009

Bardzo fajny poradnik. Napisany w zabawny i przystępny sposób, podający wiele przykładów oraz cytatów znanych postaci. Autorka podaje gotowe wskazówki, które krok po kroku może wykonywać każdy.

JoAnn | 2014-03-26
Przeczytana: 01 stycznia 2014