Jak zachować porządek w klasie

Tłumaczenie: Marian Leon Kalinowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Wychowawcy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Störungen in der Schulklasse. Eint Leitfaden zur Vorbeugung und Konfliktlösung
83-89120-78-X
poradniki
ma_sowa

Każdy nauczyciel w swej pracy dydaktycznej spotkał się z problemem zakłócania porządku w klasie spowodowanego znudzeniem uczniów podczas lekcji czy niezrozumieniem zasad relacji nauczyciel – uczeń przez wychowanków. Warto zastanowić się nad wspólnym z uczniami ustaleniem reguł dyscypliny w klasie, nad upłynnieniem przebiegu lekcji, nad pobudzaniem aktywności związanej z tematyką zajęć. Jak to...

Warto zastanowić się nad wspólnym z uczniami ustaleniem reguł dyscypliny w klasie, nad upłynnieniem przebiegu lekcji, nad pobudzaniem aktywności związanej z tematyką zajęć. Jak to zrobić? Czytelnik znajdzie w niniejszej książce rozwiązania problemów z dyscypliną zaproponowane
przez pedagogów oraz pozna przyczyny dezorganizacji
lekcji.

Spis treści: