Adrenalina a stres

Wydawnictwo: W drodze
Adrenaline and stress
poradniki
pkicman

Archibald D. Hart znany amerykański psycholog i psychoterapeuta, wykładowca Fuller Theological Seminary w Kalifornii, pokazuje jak radzić sobie ze stresem i jego negatywnymi skutkami. Odwołując się do współczesnej wiedzy medycznej, opisuje rolę i wpływ na organizm hormonu, którym jest adrenalina. Książka przedstawia sposoby kontroli poziomu adrenaliny w organizmie, zwłaszcza poprzez techniki...

Książka przedstawia sposoby kontroli poziomu adrenaliny w organizmie, zwłaszcza poprzez techniki relaksacyjne, pomagające zapobiegać wielu schorzeniom będącym pochodną stresu, na przykład chorobom serca. Stanowi rodzaj poradnika, który pomoże przedłużyć, a nawet ocalić życie ludziom zabieganym: biznesmenom, menedżerom, studentom, pracującym matkom, wszystkim, którzy muszą zmagać się z presją czasu.

Relaksacja pozwala nam zachować właściwe podejście do każdego działania, chroniąc nas przed angażowaniem się we wszystko, tak jakby to była walka na śmierć i życie.

Jeśli chcesz zmniejszyć swój stres, MUSISZ SIĘ RELAKSOWAĆ, i musisz robić to jak najczęściej.

źródło opisu: http://www.wdrodze.pl/opis,320,Adrenalina_a_stres.html

źródło okładki: http://www.wdrodze.pl/opis,320,Adrenalina_a_stres.html

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!