Kiedy życie boli

Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
When living hurts. Directives for treating depression
83-85416-47-1
depresja, poradnik, psychologia
poradniki
Kamulka84

Jest to opis skutecznych strategii przerywania mechanizmów powodujących depresję. Książka stanowi kopalnię pomysłów dla każdego terapeuty układającego program leczenia. W strategiach tych autor kładzie nacisk na aktywną rolę interwencji, która przynosi szybką poprawę. Szczegółowe omówienia przypadków klinicznych dostarczają przykładów wszechstronnego wykorzystania owych strategii i pokazują,...

Szczegółowe omówienia przypadków klinicznych dostarczają przykładów wszechstronnego wykorzystania owych strategii i pokazują, jak przerwać depresję.

Long | 2015-11-08
Przeczytana: 02 marca 2010

Pozycja dla mnie wyróżniająca się spośród przydatnych w zastosowaniach praktycznych - psychoterapii zaburzeń depresyjnych.

Ewa | 2016-02-18
Przeczytana: 2015 rok