Książka Roku 2018

Daj się pokochać dziewczyno

Wydawnictwo: Zwierciadło
9788381320658
poradniki

Poznaj sekret udanych relacji. Jak kochać mądrze siebie i partnera? Jak znaleźć prawdziwe uczucie? Jak wskrzesić ogień w długotrwałym związku? Jak pozbierać się po zdradzie i na nowo uwierzyć w miłość? Wielu z nas zadaje sobie podobne pytania. Psychoterapeutka Katarzyna Miller nie daje prostych odpowiedzi ani nie składa pustych obietnic. Przekonuje, że prawdziwa miłość nie ma nic wspólnego z...

Wielu z nas zadaje sobie podobne pytania. Psychoterapeutka Katarzyna Miller nie daje prostych odpowiedzi ani nie składa pustych obietnic. Przekonuje, że prawdziwa miłość nie ma nic wspólnego z cierpieniem, podporządkowaniem drugiej osobie, ani z oddaniem wolności. Nie znosi poświęceń, ale jest prawdziwym zachwytem nad światem, nad sobą i innymi ludźmi. Daleka jest od deklaracji: "bez ciebie wszystko traci sens", a bliższa stwierdzeniu: "z tobą jest mi lepiej, przyjemniej i radośniej niż bez ciebie". Nie deklaruje: "dla ciebie zrobię wszystko", lecz zapewnia: "kocham cię, bo jesteś. Po prostu". I taką miłość warto praktykować. A pomogą w tym mądre i zabawne rozmowy Katarzyny Miller z dziennikarką Joanną Olekszyk.

Katarzyna Miller - psycholożka, psychoterapeutka, filozofka z kilkudziesięcioletnią praktyką terapeutyczną. Autorka i współautorka wielu bestsellerowych poradników, na stałe współpracuje z miesięcznikiem "Zwierciadło"

Joanna Olekszyk: dziennikarka, redaktor naczelna miesięcznika "Sens", absolwentka polonistyki i dziennikarstwa UW.

źródło opisu: Opis wydawcy

Przeczytana: 01 lutego 2019
Mimetyczka | 2019-01-29
Na półkach: 2019, Przeczytane

Patronaty tygodnia

Choć ostatnio w naszej redakcji głównie przypominamy sobie ubiegłoroczne premiery (w związku ze zbliżającym się wielkimi krokami plebiscytem na Książki Roku 2018), to nie zapominamy o aktualnych nowościach. Zobaczcie, jakie książki pod naszym patronatem trafią na księgarskie półki w tym tygodniu.