Rok smoka

Wydawnictwo: Egmont Polska
konjix

Historia czternastoletniej Sylwii. O tym jak pokonała zło, które chciało pożreć jej ojca i jak razem pokonali rodzinną klątwę.

michnar3 | 2013-04-27
Na półkach: 2013, Przeczytane
Przeczytana: 20 marca 2013

Patrzyłem na regały w bibliotece i mój wzrok padł na tytuł Rok smoka. Nie myślałem wiele, przecież uwielbiam smoki!!
I co?? Przyznaje się, nie czytałem opisu jak to zwykle każdy robi. W domu zawód.
W połowie tej arcynudnej książki wreszcie przeczytałem opis i zobaczyłem ''To nie jest książka dla chłopców''. Duma nie pozwoliła mi jej nie skończyć, ale była fatalna.
Wszystkim odradzam tą książkę. Chyba gorszy od tego jest tylko ''Ten Obcy''

| 2012-05-26

jedna z najgorszych książek jakie czytałam. bardzo opornie mi to szło. nie pamiętam dokładnie dlaczego ale nie chciałabym sobie jej przypominać

Eresse | 2016-09-09
cosmic-life | 2015-03-07