Nie zadzieraj z czarownicą

Tłumaczenie: Agata Kowalczyk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Przygody Wilmy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Wilma's wicked revenge
83-241-0235-3
czarownica, nastolatka
Irena

Przygody czarodziejki Wilmy godne są przeczytania. Język autora, znakomicie wcielającego się w nastolatkę, tryska humorem, a czasem... oburzeniem! Okropnie traktowana przez starsze siostry, Mrozellę i Szkarlatynę, lekko ignorowana przez matkę i nierozumiana przez nieporadnego ojca, Wilma musi żyć w samotności, aż na horyzoncie pokazuje się niezwykły Alvis Precel, Magiczne Lustro, Gerda i Śnieżka...

| 2011-04-28

Heh . Książkę przeczytałam przy okazji leżała na półce u mojej sis . Książka bardziej taka dla dzieci w wieku 10-12 lat ,ale nie powiem przeczytałam i o dziwo spodobała mi się . Zresztą co się będę dziwić książka o magii i zemście w końcu . A pomysł wykorzystania posatci typu "Królowej Śniegu" czy "Śnieżki" rozbawił mnie. Książka świetna na rozweselenie dnia . Lekko się czyta i w ogóle ..
Polecam... i nie koniecznie tylko dla dzieci jak to mówi moja sis, która ma do mnie żal ,że zabrałam jej książkę ;D;D

Kocham kocham ;}

aleksandramorrison | 2016-07-27