Elitarne siły szturmowe. Oddziały specjalne aliantów

Tłumaczenie: Jan Misiuna
Wydawnictwo: Bellona
6 (7 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Elite Attack Forces. Allied Special Forces
978-83-11-11707-5
historia
hans

W chwili wybuchu II wojny światowej w Europie w 1939 roku zarówno armia niemiecka jak i główne armie alianckie miały duże doświadczenie w szkoleniu i używaniu jednostek specjalnych. Żadne z nich, co zostało udowodnione w czasie wojny, nie miały większego potencjału i nie były skuteczniejsze od brytyjskich komandosów i amerykańskich rangersów. Ich utworzenie, szkolenie, wyposażenie i osiągnięcia opisane są szczegółowo w tej wyjątkowo ilustrowanej książce.

hans | 2011-02-17
Przeczytana: 17 lutego 2011

Znalazłem kilka braków w wydruku,może to akurat tylko w moim egzemplarzu się to zdarzyło,ale mnie takie coś razi,a po za tym książkę oceniam jako b.dobrą,ciekawie jest poruszona problematyka sił specjalnych aliantów