Z lustrzanką w podróży

The Photographer's Eye Field Guide
978-83-7596-081-5
poradniki
martles

Fotografowanie w podróży zaspokaja ciekawość świata, potrzebę odkrywania miejsc, ludzi i zjawisk. Dzięki technice cyfrowej zajmują się tym miliony ludzi w podróżach służbowych, jako weekendowi turyści lub miłośnicy długich wypraw, a także jako początkujący zawodowcy mający konkretne zadanie do wykonania. Jeżeli jesteś jednym z nich, ten poradnik podpowie ci, jak zaplanować wyprawę, kiedy warto wybrać się w podróż, gdzie szukać inspiracji, a także co, kiedy i jak najlepiej fotografować. Odkryjesz, że najważniejsze jest właściwe przygotowanie, a dzięki aparatom cyfrowym możliwości realizacji pomysłów są ogromne. Możesz robić zdjęcia w każdej sytuacji, mając pod kontrolą jakość, kontrast, kolor i ostrość.

Każdego roku Michael Freeman spędza ponad sześć miesięcy, jeżdżąc po świecie. Podróżuje, aby robić zdjęcia. Zebrał zdobyte w ten sposób doświadczenia, usystematyzował użyteczne informacje i stworzył praktyczny poradnik dla podróżujących fotografów.

Nikojta | 2016-09-17
Na półkach: Fotografia, Przeczytane