Mowa ciała. Jak odczytywać myśli innych ludzi z ich gestów

Autor:
Seria: Poradniki psychologiczne [Rebis]
tłumaczenie
Piotr Żak
Body language. How to read others thoughts by their gestures
wydawnictwo
Jedność
mowa ciała, psychologia
poradniki
typ
papier
6,67 (128 ocen i 5 opinii)

Opis książki

Książka jest znakomitym wprowadzeniem do intrygującej sztuki odczytywania mowy ciała. Autor przez wiele lat obserwował ludzi w przeróżnych okolicznościach. Wyniki tych obserwacji przedstawił w tej książce. Autor daje praktyczne wskazówki, jak właściwie odczytywać mowę ciała naszych rozmówców i jak, przy pomocy gestów i póz, tak wpływać na ich decyzje, aby osiągnąć zamierzony przez nas cel.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Halina | 2012-07-17
Przeczytana: 16 lipca 2012

W tej, na pozór krótkiej, książce, zawarte jest niemalże cały język naszych ciał. Pease w swojej "Mowie ciała" wyjaśnia prawie każdy gest, tłumaczy okoliczności, w jakich może on wystąpić i jak go odczytać, w zależności od sytuacji. Następnie pozwala swoim czytelnikom sprawdzić, czego się nauczyli, na podstawie samodzielnego odczytywania emocji i myśli z rysunków. Zwykły człowiek, zupełnie niezorientowany w tajemniczym języku, jakim jest mowa ciała, może zostać prawdziwym mistrzem w dziedzinie interpretowania mowy ciała.

Michał | 2013-05-12
Przeczytana: 2007 rok

Najlepsza książka o mowie ciała z jaką się spotkałem.Do tego opatrzona świetnymi,szczegółowymi rysunkami i schematami.

Daniel | 2014-01-09
Na półkach: 2014, Przeczytane
Przeczytana: 09 stycznia 2014

Czyny i rzeczy może i bardzo oczywiste, które dzieją się wokół nas,a nie zdajemy sobie z nich sprawy; Ta książka nas uświadamia o nich. Jak zachowujemy się w pewnych sytuacjach, jakie impulsy zdradzają nasze emocje. Książka bardzo dobra, aby wejść w psychologię. Szybko się czyta i może być przydatna dla tych, co chcą polepszyć swój kontakt z ludźmi.

axa99999 | 2014-07-26

Nie żałuje, że ją przeczytałam lecz jest wiele niepotrzebnych elementów, które tylko sprawiają, że można się do niej zniechęcić.

Kamil | 2013-06-27

Kalendarium literackie
  • Władysław Stanisław Reymont
    148. rocznica
    urodzin
    Dla mądrych jest zawsze dobry czas.
    A kiedyż będzie dla uczciwych?
    Sza, panie Trawiński, oni mają niebo, po co im dobre czasy.
  • Gene Wolfe
    84. rocznica
    urodzin
    Szczęśliwy jest człowiek, który odnajduje się w pracy - ale oczywiście szczęśliwy jest też narkoman, który znalazł litrowy słój heroiny.
  • Angela Carter
    75. rocznica
    urodzin
    I lay in our wide bed accompanied by, a sleepless companion, my dark newborn curiosity.
  • Stanisław Przybyszewski
    147. rocznica
    urodzin
    Widzisz, ja bym chciała latać, latać wysoko jak ptak, a tak biję skrzydłami o ziemię i tak tęsknię, i tak pragnę się wzbić, a skrzydła jak ołów.
  • Gustaw Le Bon
    174. rocznica
    urodzin
    Socjaliści dobrze wiedzą, że nie mogą urzeczywistnić równości w bogactwie, ale mają przynajmniej nadzieję zaprowadzić równość w biedzie
  • Rabindranath Tagore
    154. rocznica
    urodzin
    Kobieta dobrze zna słabości mężczyzny, ale zupełnie nie umie zgłębić jego siły. W istocie rzeczy mężczyzna jest taką samą zagadką dla kobiety, jak kobieta dla mężczyzny. Gdyby tak nie było, rozdział płci byłby tylko niepotrzebną stratą energii natury.
  • Adam Bahdaj
    30. rocznica
    śmierci
    Czas? Kto by przejmował się czasem. Niech sobie płynie, bo i tak nikt go nie zatrzyma.
  • Stanisław Jerzy Lec
    49. rocznica
    śmierci
    Przez życie trzeba przejść z godnym przymrużeniem oka, dając tym samym świadectwo nieznanemu stwórcy, że poznaliśmy się na kapitalnym żarcie, jaki uczynił, powołując nas na ten świat.
  • George James Frazer
    74. rocznica