Talent nie wystarczy

Wydawnictwo: StudioEMKA
poradniki

Największe znaczenie ma to, czym uzupełnisz swój talent. Posługując się przykładami z życia i mądrością, która wytrzymała próbę czasu, Maxwell mówi o trzynastu cechach, których każdy potrzebuje, by wykorzystać do maksimum swoje możliwości i żyć zgodnie ze swoimi marzeniami. Możesz mieć talent i zaprzepaścić swoje możliwości. Albo możesz mieć talent-plus i naprawdę się wybić.

klementynka | 2014-03-31

Zachęcona pozytywnymi opiniami zakupiłam ksiązkę, jak dotąd przeczytałam ją pobieżnie urywkami i pierwsze wrazenie to lekkie rozczarowanie. Masa średnio odkrywczych prawd okraszonych historiami "z życia wzietymi" i mało inspirującymi cytatami sławnych ludzi. Oczekiwałam kopa motywacyjnego ale nie dostalam.Jestem dość wymagającym czytelnikiem i uwazam ze przy ksiązckach Enkellmana i Coveya "7 nawyków skutecznego działania" ta ksiazka wypada dosc blado.

| 2011-10-01
Przeczytana: 2011 rok

Rewelacja - świetna książka uzmysławiająca to, że talent nie oznacza od razu ścieżki do sukcesu na wielu przykładach! Zawiera także rady i wskazania, jak dążyć do sukcesu połączenia talentu i pracy włożonej w rozwijanie swoich umiejętności.

BorutnikLeszy | 2013-10-10

Genialna, jeśli jesteś artystą, sporowcem, masz wolny zawód, to książka uświadomi Ci niesamowicie wiele.

Dariusz Zagórski | 2011-03-15
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam