Porozumienie bez przemocy. Ćwiczenia

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Porozumienie bez przemocy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Czarna Owca
Trainingsbuch Gewaltfreie Kommunikation
978-83-60207-88-8
poradniki
Hanna

Porozumienia bez przemocy można się nauczyć. Wreszcie w Polsce! Ta praktyczna książka, dzięki zabawnym przykładom pozwala w łatwy sposób wprowadzić w życie codzienne Porozumienie Bez Przemocy wg Marshalla B. Rosenberga, stanowiąc cenny materiał do pracy indywidualnej, dla grup, jak również osób prowadzących warsztaty.

źródło opisu: Wydawnictwo Czarna Owca, 2007

źródło okładki: http://www.czarnaowca.pl

Z_błyskiem_w_oku | 2015-01-25
Na półkach: Psychologia, Przeczytane

Jak przełożyć swój gniew na konstruktywne działania? Czym jest empatyczny aerobik? Jak słuchać uchem żyrafy? Co zrobić zamiast obwiniania siebie i innych? Książka pełna jest propozycji ćwiczeń dla tych, którzy pracują z grupami, nauczycieli, trenerów i każdego, kto jest zainteresowany zrozumieniem swoich emocji.

Agata | 2012-12-02
Przeczytana: 2016 rok